Шофьорски съпруги и семейство
Форум на българските шофьори
Сряда, 26 Юни, 2024, 12:32:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шофьорски съпруги и семейство  (Прочетена 8900 пъти)
0 Членове и 14 Гости преглежда(т) тази тема.
bad_kras
WWW.SBPS.EU
Потребител герой
*****

Рейтинг: +216/-106
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1020
Теми: 65



Активност
0%

Всеки живот добре преживян, е дълъг живот!


WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: Петък, 02 Септември, 2011, 23:07:04 »
ОтговорОтговор

Деди и моя син стана на 19 години и от всичките тези години,заедно сме били сигурно 19 месеца!  И на мен ми е тежко че вече си поема неговия живот полека , а аз какво разбрах от това че съм баща ( да се прибирам с играчки и шоколади и на втория ден пак да поемеш по асфалта) , а той как ли разбира - защо е така?  Сега едва ли не,сме като приятели (съученици) , разликата е в това че , чувам : "Ооо здрасти тате , как си ? " , "Аз съм добре , ще излизам."  А за жените (съпругите) каквото и да кажем - само те си знаят!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

>>>www.sbps.eu<<<  *** СБПШ ***             
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Петък, 02 Септември, 2011, 23:07:04 »

 Активен
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #16 -: Събота, 03 Септември, 2011, 23:01:51 »
ОтговорОтговор

Деди и моя син стана на 19 години и от всичките тези години,заедно сме били сигурно 19 месеца!  И на мен ми е тежко че вече си поема неговия живот полека , а аз какво разбрах от това че съм баща ( да се прибирам с играчки и шоколади и на втория ден пак да поемеш по асфалта) , а той как ли разбира - защо е така?  Сега едва ли не,сме като приятели (съученици) , разликата е в това че , чувам : "Ооо здрасти тате , как си ? " , "Аз съм добре , ще излизам."  А за жените (съпругите) каквото и да кажем - само те си знаят!
ФАКТ!!!!!! НЕОСПОРИМ!!!! Но само ние и нашите съпруги и деца си знаем какво ни е на душата. Обикновенните хорица с обикновенна психика няма как да разберат. Нали??

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Събота, 03 Септември, 2011, 23:01:51 »

 Активен
FH16
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +255/-16
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 211
Теми: 10



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #17 -: Неделя, 04 Септември, 2011, 08:28:07 »
ОтговорОтговор

Аз се възхищавам на жените Ви,за силата и търпението!
Възхищавям се и на Вас че въпреки всички несгоди продължавате с тази професия!
Мога да дам безброй примери когато семействата заспиват всяка вечер заедно,но бащите пребиват децата и жените си,нямат пари за да сложат храна на масата,или другата крайност не се прибират в къщи само кръчми и жени.
Може би хората казват че внуците се обичат повече,тогава сме се кротнали и имаме повече време за тях.
Пожелавам на всички съфорумци щастлив семеен живот!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 04 Септември, 2011, 08:37:41 от FH16 » Активен
nell_c
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #18 -: Петък, 23 Март, 2012, 22:54:10 »
ОтговорОтговор

Добър вечер! Да се разпиша и аз като шофьорска жена... Мъчно е, наистина, да си и мъжа и жената в семейството, ама и на вас не ви е леко! Прав е колегата по-горе дето каза, че нормални хора с нормална психика не могат да го разберат това. Пожелавам на всички ви най-щастливите мигове с децата и жените ви, па макар и редки! Каква полза да сме 24 часа заедно и да няма разбирателство! Живи и здрави да сте всички  Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Да шофираш както си трябва не зависи от това дали имаш нещо между краката
bruto
Старши потребител
****

Рейтинг: +84/-15
Неактивен Неактивен

Canada Canada

Публикации: 277
Теми: 5



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #19 -: Събота, 24 Март, 2012, 03:48:55 »
ОтговорОтговор

Липсата на семейството е най-кофтито в този занаят и най-трудно го понасах докато бях по пътищата и затова се преместих на локала(градско и околия).

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #20 -: Събота, 24 Март, 2012, 03:59:07 »
ОтговорОтговор

Мъчно е, наистина, да си и мъжа и жената в семейството, ама и на вас не ви е леко!

Т'ва изречение на колко ракии го писахте, уважаема? Защото ако сте искали да кажете това, което сте написали, бих опонирал доста сурово...! Ма поне сте от нежния пол, ще Ви се размине...  Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
!na
Потребител герой
*****

Рейтинг: +385/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Жена
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1171
Теми: 17



Активност
0%

Devoted to trucks. Devoted to Volvo.


WWW
« Отговор #21 -: Събота, 24 Март, 2012, 09:44:12 »
ОтговорОтговор

Т'ва изречение на колко ракии го писахте, уважаема? Защото ако сте искали да кажете това, което сте написали, бих опонирал доста сурово...! Ма поне сте от нежния пол, ще Ви се размине...  Смотан

С какво в написаното не си съгласен?
Или не разбирам чувството ти за хумор?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

My truck runs on diesel, I run on 100% passion
Roshko
Гост
« Отговор #22 -: Събота, 24 Март, 2012, 15:18:01 »
ОтговорОтговор

С какво в написаното не си съгласен?
Или не разбирам чувството ти за хумор?

Няма хумор! Стори ми се, че минаваме помежду нещо..."и на вас"...  не искам да задълбавам, забравете...!  Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
yuliyang
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 3
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #23 -: Сряда, 04 Април, 2012, 22:11:56 »
ОтговорОтговор

Някой колеги свикнали били така да си живеят,аз вече 6години не свиквам,нея я обичам и работя с удоволствие,имам и нет навсякъде,тв и така знаете  как е,но нищо неможе да замени семейството ми прекия контакт с него  и когато му трябвам да му помогна ,липсата на празнуването на празници лични и национални ,а дори и на уикенди със семейство  и приятели.времето лети ,а ние си стареем и така до кога незнам,в гадна безпарична държава живеем и за това сме се жертвали за семейството.браво на всички съпруги които са останали до своте мъже и когато ги няма и са стабилни жени,мъжете на вас се крепим когато ,сте истински.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kanonir
Младши потребител
**

Рейтинг: +12/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 99
Теми: 0



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #24 -: Сряда, 21 Ноември, 2012, 18:41:40 »
ОтговорОтговор

Мили дами .......,благодаря  ,че Ви има
Нали повечето от нас заради семействата си са на този хал.И не само заради манджички да си говорите тук ,но и и за ваше успокоение ,е..... да обмените някой инфо.... Например мен никой в Б-я не ме знаеше 12 дни къде съм,нито тел.нито нет ...бях с счупена ръка в болница ,само един колега македонец от същата фирма знаеше и ,ако знаех за форума той щеше да информира когото искам .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Човекът е човек,когато е на път-жената е жена ,когато е по гръб!!!
grants
Потребител герой
*****

Рейтинг: +142/-42
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 506
Теми: 13



Активност
0%

Просякът с камиона


« Отговор #25 -: Петък, 21 Декември, 2012, 08:44:55 »
ОтговорОтговор

Най хубавото нещо е да се прибереш може и за 4-5 дни. И да чуя как детето извиква.Татееееее си дойде.Желая на всички колеги и техните съпруги весело изкарване на празниците.А на тези които са на път много безаварийни км.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не всичко е пари,но всичко е с пари
rider777
Потребител герой
*****

Рейтинг: +372/-1979
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2417
Теми: 34



Активност
0%

ЖИВОТА Е ХУБАВ http://www.vbox7.com/play:2404082f


Ел. поща
« Отговор #26 -: Петък, 21 Декември, 2012, 09:26:30 »
ОтговорОтговор

Винаги съм казвал, че тази професия взима повече отколкото дава,,,, и това беше в добрите години,,,сега само взима, ама я го обясни на някой шеф дето всяка нощ си спи до дупето на жена си а ти си като куче в някаква метална будка на 3-4 хиляди километра от домашното огнище. Дъщеря ми стана на 20 а сина ми на 17 и съм благодарен на Бога, че ме е дарил с такава съпруга, която безрезервно се грижи да направи Хора от децата ни, и двамата са пълни отличници и се гордея с тях, но жалкото е, че само отдалеч.  На всички пожелавам весели празници покрай семейното огнище. Поздрави от Сейнт Куентин Фалавиер, надявам се следобед да потегля за БЪЛГАРИЯ.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,
grants
Потребител герой
*****

Рейтинг: +142/-42
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 506
Теми: 13



Активност
0%

Просякът с камиона


« Отговор #27 -: Петък, 21 Декември, 2012, 10:10:58 »
ОтговорОтговор

Винаги съм казвал, че тази професия взима повече отколкото дава,,,, и това беше в добрите години,,,сега само взима, ама я го обясни на някой шеф дето всяка нощ си спи до дупето на жена си а ти си като куче в някаква метална будка на 3-4 хиляди километра от домашното огнище. Дъщеря ми стана на 20 а сина ми на 17 и съм благодарен на Бога, че ме е дарил с такава съпруга, която безрезервно се грижи да направи Хора от децата ни, и двамата са пълни отличници и се гордея с тях, но жалкото е, че само отдалеч.  На всички пожелавам весели празници покрай семейното огнище. Поздрави от Сейнт Куентин Фалавиер, надявам се следобед да потегля за БЪЛГАРИЯ.
Да много си прав и затова че ти бацнен един+. Дано да се прибереш за празниците лек път. И весели празници.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не всичко е пари,но всичко е с пари
driver70
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +42/-26
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 220
Теми: 11



Активност
0%
не казвай хоп преди да си скочил


Ел. поща
« Отговор #28 -: Петък, 21 Декември, 2012, 12:27:28 »
ОтговорОтговор

Най хубавото нещо е да се прибереш може и за 4-5 дни. И да чуя как детето извиква.Татееееее си дойде.Желая на всички колеги и техните съпруги весело изкарване на празниците.А на тези които са на път много безаварийни км.
В делечните 92-94год. работих в една фирма занимаваща се с колбасарство.Правихме по 12-14 курса Добрич-София,смятайте колко време съм си бил в дома.Веднъж се прибрах за ден и щерката тогава на 2годинки,извика - Чичо доде,признавам поплаках си,на другия де молбата за напускане ми беше в ръцете.Весли празници на всички.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
grants
Потребител герой
*****

Рейтинг: +142/-42
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 506
Теми: 13



Активност
0%

Просякът с камиона


« Отговор #29 -: Петък, 21 Декември, 2012, 13:08:26 »
ОтговорОтговор

В делечните 92-94год. работих в една фирма занимаваща се с колбасарство.Правихме по 12-14 курса Добрич-София,смятайте колко време съм си бил в дома.Веднъж се прибрах за ден и щерката тогава на 2годинки,извика - Чичо доде,признавам поплаках си,на другия де молбата за напускане ми беше в ръцете.Весли празници на всички.
Е как няма да се разплачеш бре то и на мен така ми дойде да направя. Аз се прибирам а той все едно вижда дядо Коледа така се радва.  :'(

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не всичко е пари,но всичко е с пари
Етикети: съпруги 
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!