Шофьорски съпруги и семейство
Форум на българските шофьори
Сряда, 26 Юни, 2024, 12:27:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шофьорски съпруги и семейство  (Прочетена 8897 пъти)
0 Членове и 12 Гости преглежда(т) тази тема.
padreto
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 10
Теми: 0



Активност
0%


« Отговор #30 -: Петък, 21 Декември, 2012, 20:14:48 »
ОтговорОтговор

Поздравления колега за темата . Докато четох постовете един  по-един . болката във гърдите  ми растеше и растеше и солени капки от очите ми започнаха да капат . И напълно ви разбирам . защото и аз имам малко момиченце . И когато тръгна и ме погледне тъжно с онези големи очички . направо ми се къса сърцето и не мога да и обела и думичка. Весели празници на всички колеги и техните семейства ,бъдете живи и здрави .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Петък, 21 Декември, 2012, 20:14:48 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2461/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #31 -: Петък, 21 Декември, 2012, 23:44:55 »
ОтговорОтговор

Брат ми заради тези неща се отказа да пътува с камиони. Не можа да възприеме, че няма да си вижда децата по месец или два.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Петък, 21 Декември, 2012, 23:44:55 »

 Активен
мария70
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 4
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #32 -: Петък, 07 Март, 2014, 12:57:19 »
ОтговорОтговор

Виждам,че отдавна никой не е писал нищо,но аз ще се пробвам На никой не му е лесно- нито на вас-дето все сте по пътищата нито на нас -съпругите.Много обичам да пътувам с мъжа ми.От как съм си го взела все е шофьор,а аз съм куфар с него.Итака 25 години.децата пораснаха.Исега карам Ц а догодина ЦЕ и догодина(живот и здраве)няма да съм  само куфар.Така ще ни е по-добре-заедно.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
m@n
Младши потребител
**

Рейтинг: +21/-67
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Maldives Maldives

Публикации: 64
Теми: 2



Активност
0%

« Отговор #33 -: Петък, 07 Март, 2014, 14:27:57 »
ОтговорОтговор

Виждам,че отдавна никой не е писал нищо,но аз ще се пробвам На никой не му е лесно- нито на вас-дето все сте по пътищата нито на нас -съпругите.Много обичам да пътувам с мъжа ми.От как съм си го взела все е шофьор,а аз съм куфар с него.Итака 25 години.децата пораснаха.Исега карам Ц а догодина ЦЕ и догодина(живот и здраве)няма да съм  само куфар.Така ще ни е по-добре-заедно.

Ей това е идеалния вариант, ако децата са пораснали.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
gadinka
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +104/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 111
Теми: 1



Активност
0%

« Отговор #34 -: Петък, 07 Март, 2014, 18:13:06 »
ОтговорОтговор

Поздравления колега за темата . Докато четох постовете един  по-един . болката във гърдите  ми растеше и растеше и солени капки от очите ми започнаха да капат . И напълно ви разбирам . защото и аз имам малко момиченце . И когато тръгна и ме погледне тъжно с онези големи очички . направо ми се къса сърцето и не мога да и обела и думичка. Весели празници на всички колеги и техните семейства ,бъдете живи и здрави .
Оня ден влизам в колата, върти като луда, но не пали и помпата не се чува като дам на контакт. Намирам телефон на магазин за авточасти, поръчвам, вчера си я купих. Вземам  куфара с инструментите, вдигам задната седалка и за един час се бях справила. Мокра, защото валеше, но горда. Като сме си избрали съпрузи с такъв занаят- ще трябва да преглъщаме сълзите и да се справяме сами, не че не се разревах когато разбрах за аварията, но неволята помага. Бъдете живи и здрави!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +800/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #35 -: Петък, 07 Март, 2014, 21:44:02 »
ОтговорОтговор

По-дълъг курс от София - Варна не взимам. Поне докато малкият не направи две години. Изпускам ,,бонусите", но на този етап съм нужен вкъщи. Трудно взех това решение, но в този момент е правилното. Твърдото също не е никак зле, ядва се.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Mystang
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +36/-162
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 209
Теми: 3



Активност
0%


Ел. поща
Re:
« Отговор #36 -: Неделя, 09 Март, 2014, 00:37:13 »
ОтговорОтговор

Поради същата причина слезнах от международните.Сега бръмчим из България за ден-два и вкъщи.Събота и неделя зафълже съм при мойте.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kickerlike
Младши потребител
**

Рейтинг: +19/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 73
Теми: 11



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #37 -: Неделя, 09 Март, 2014, 09:46:28 »
ОтговорОтговор

Здравейте , преди да забременее жена ми работех предимно вътрешно по 3 месеца , когато забременя шефа ме пусна да работя по 45 дена. Като се роди детето бях в Холандия и изпуснах раждането и като се прибрах напуснах същия ден.В момента карам само Гърция и всеки петък най късно събота сутрин съм си в къщи , но парите са доста по малко и пак се ориентирам към Европата , но на прави курсове жената хич не е доволна , но няма начин като сме се хванали на хорото ще го играем.Лека на всички колеги и техните семейства.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети: съпруги 
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!