Клиповете на Rider777
Форум на българските шофьори
Понеделник, 16 Септември, 2024, 22:47:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клиповете на Rider777  (Прочетена 83191 пъти)
0 Членове и 5 Гости преглежда(т) тази тема.
Lorinser
Гост
« Отговор #75 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:22:05 »
ОтговорОтговор

Обърках се пиша по памет от разказа на друг колега, и ми е останало в главата Ла Хонкуера.Да за Ирун става въпрос.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #75 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:22:05 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3158
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #76 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:28:48 »
ОтговорОтговор

Абе я що си мисла че тоо къде утрепа другия беше на Ирун а не на Джонкуера.Или вие тва страната на Баските не я карате щото там има ЕТА и си е опасно нещо като Азиятска кирия.

Джоре, не се изказвай неподготвен за Паис Баско за която си чувал само от тиливизора.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #76 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:28:48 »

 Активен
Lorinser
Гост
« Отговор #77 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:37:33 »
ОтговорОтговор

Ами той Иво точно в Памплонска фирма работи  Ухилен и живее в Паис Баско.От тридневния ми престой на паркинг в едно село до Сан Себастиан останах с много добри впечатления за хората там.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #78 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:51:27 »
ОтговорОтговор

Джоре, не се изказвай неподготвен за Паис Баско за която си чувал само от тиливизора.
      Точно така аз съм чул по телевизията,сигурно не съм правил и пауза 45 часа на Аутогрила на Ирун и не сме продавали с баща ми 300 литра нафта на едни Украинци и после не се напихме ич,а и сигурно не е било една събота и неделя на Ноември през 2009г.Баце аз съм бил на много места в Испания и винаги мога да се върна там баща ми още живее на 15 салида на АР7 но просто не обичам таа държава за мен са страшно тъпа нация и неща да живея там от цяла Испания най-ми харесва като кача баира след Джонкуера и вида табелата за Франция.А относно кой кво е гледал по телевизора ти моо и да си чул за Афганистан ама аз съм ходил до границата и познавам колеги които са влизали вътре.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3158
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #79 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:53:25 »
ОтговорОтговор

      Точно така аз съм чул по телевизията,сигурно не съм правил и пауза 45 часа на Аутогрила на Ирун и не сме продавали с баща ми 300 литра нафта на едни Украинци и после не се напихме ич,а и сигурно не е било една събота и неделя на Ноември през 2009г.Баце аз съм бил на много места в Испания и винаги мога да се върна там баща ми още живее на 15 салида на АР7 но просто не обичам таа държава за мен са страшно тъпа нация и неща да живея там от цяла Испания най-ми харесва като кача баира след Джонкуера и вида табелата за Франция.А относно кой кво е гледал по телевизора ти моо и да си чул за Афганистан ама аз съм ходил до границата и познавам колеги които са влизали вътре.


хахахахаха, разсмя ме, искрено! Усмивчица Усмивчица Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #80 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:54:52 »
ОтговорОтговор


хахахахаха, разсмя ме, искрено! Усмивчица Усмивчица Усмивчица
     Смотан Смей се колко искаш ама не съм излъгал с нищо в поста си Смотан.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3158
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #81 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:58:25 »
ОтговорОтговор

Няма лошо, бре! Издигна ми се в очите, особено с факта, че познаваш колеги, които са влизали в Афганистан! Хахахахаха, смех! Усмивчица Усмивчица Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #82 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 01:05:34 »
ОтговорОтговор

Все ми е тая дали съм се издигнал или паднал в очите ти на тебе или на който и да било от тоя форум.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Lorinser
Гост
« Отговор #83 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 01:12:33 »
ОтговорОтговор

Баща ми караше за чечня точно по време на войната там.И в Авганистан е ходил, но пък смея да заявя че това не е геройство, напротив и в Европа не е толкова лесно с всички тези изисквания.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3158
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #84 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 01:15:59 »
ОтговорОтговор

Все ми е тая дали съм се издигнал или паднал в очите ти на тебе или на който и да било от тоя форум.

Ама разбира се! Вече си нъмбър уан! Я колко хора познаваш, които са били в Афганистан, успял си и нафтица да продадеш на Ирун, нема кой да ти се опре!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #85 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 01:24:12 »
ОтговорОтговор

Валерко ако нема вече кво да пишеш връви легай а недей се зачеква с мене.Айде бегай пикай па легай че утре требва да караш а ти па ще дремеш у движение.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3158
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #86 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 01:32:38 »
ОтговорОтговор

Нямам проблем, споко! Ма не можех да не те уважа. Все се появява някой минзухар тука, дето всичко му е ясно и хванал Господ за пеша. Един знае всичко за Испания, нищо, че случайно му се наложило да мине през Ирун, друг - на два дена служба, обяснява тънкостите на шофьорския занаят, трети - сън го не лови за пустия му рейтинг и не може да не си преброи минусите включвайки компа си...Купон си е.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #87 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 01:40:16 »
ОтговорОтговор

Нямам проблем, споко! Ма не можех да не те уважа. Все се появява някой минзухар тука, дето всичко му е ясно и хванал Господ за пеша. Един знае всичко за Испания, нищо, че случайно му се наложило да мине през Ирун, друг - на два дена служба, обяснява тънкостите на шофьорския занаят, трети - сън го не лови за пустия му рейтинг и не може да не си преброи минусите включвайки компа си...Купон си е.
          Смотан Аз не знам нищо за Испания и не я харесвам даже тази държава а относно до минаването ми през Ирун щом казваш че е случайно така да е вече не ми се спори.А относно тия с минусите много са ми смешни като почнат да се жалват и реват.Айде лека че ми се доспа сичко убаво Смотан.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
DeDo Vi
Потребител герой
*****

Рейтинг: +194/-236
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 792
Теми: 6



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #88 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 21:54:29 »
ОтговорОтговор

Типичната простотия на Българина-знаеш ли вика какъв шофьор съм вкакви релации карам.Такива може да ги чуеш по всеки паркинг в Европа.Ей такъв, като тоя тука дето пие и налита на бой наскоро на ла хонкуера утрепа друг колега  Тъжен , темата пак е била от сорта аз знаеш ли какъв шофьор съм.
Ти може да си горд със себе си, и най вече с това че не се имаш за Българин. От всички твои постове тук ставя ясно (и то не само на мен) че си пълен продажник и хич не ти е ясно за какво става на въпрос, абе ти не знаеш на кой свят си бе. Ти освен да подражаваш на някой като твоя идол Маин Ивчо, и да се дупиш на Испанците, друго не знаеш. Доста хора от форума ме познават и знаят какво мога или не мога. А и аз никога не съм писал, че съм голям шофьор. Тук пиша само ако видя че някой лигльо се прави на голям майстор. Вие "испанците" само за пари говорите, и пари сънувате е как па не ви стигнаха бе пусти пари.

Причина за редакция: Обидни думи и последно предупреждение!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 22:03:49 от admin » Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3158
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #89 -: Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 22:13:02 »
ОтговорОтговор

Опаа, ДеДо Ни, я по-спокойно, а? Би ли споделил, когато започваш нова работа, или нов бизнес, кое е водещото за теб? И как разбра, че някой, на някого "се дупи"? А дори и така да беше, вероятността да пострадаш, ако си изиграл картите си правилно е много по-малка, отколкото ако си в българска фирма. От личен опит го казвам.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!