• Welcome to Форум на българските шофьори.
 

Клиповете на Rider777

Започната от admin, Вторник, 29 Ноември, 2011, 21:50:57

« назад - напред »

0 Потребители и 3 гости преглеждат тази тема.

admin

Дедо Ви сега сигурно няма интернет в Афганистан и Ирак, обаче като се върне ще разкаже разни неща за фирмата.
Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

admin

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

ivopifeca

Баща ми работеше там от 80-та до 2000-та година,сега пак отиде и тои кара за Афганистан,вика ме да ходя и аз,че сега съм безработен,ама нещо не ми се кара там :-\

ivopifeca


grebeca1912

Бий за да те уважават

georgi87

Евала на Сталин82 за тия клипове като ги гледах ми се доходи пак там.

rider777

Браво на Сталин 82 ,,, много готини клипове, с моя скапан нет успях да гледам няколко, евала на пича .
Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

mylord56

Аз в Афганистан не съм ходил, но до Узбекистан и Казахстан имам доста курсове преди 2000 г. Там лятото си сред камили, а зимата на места снегът е над кабината. Не помня по кой участък, но се чакаше в определен час роторен снегорин.... и керванът тръгваше. Закъснееш ли малко, нямаш шанс, всичко е отново навято - на другия ден можеш да тръгнеш. Но си беше преживяване един път.
Когато правя крачка назад, това не е повод да се радваш, човече - просто се засилвам !

Joro

@rider777  Искам да те попитам с коя програма конвертираш видеото ?  Благодаря предварително

vasko_iq

Цитат на: Joro - Сряда, 22 Февруари, 2012, 13:57:30
@rider777  Искам да те попитам с коя програма конвертираш видеото ?  Благодаря предварително

Колега бих ти препоръчал Format Factory много лесна за работа и  има Български език има я по торент сайтовете  :) Дано сам бил полезен  :)

Lorinser

Що пък от торент сайтовете, format factory си е напълно безплатна и може да се свали от всякъде.

Joro

Благодаря дръпнах тази , която вие ми казахте и една друга , но не мога да и свикна. Благодаря !

DeDo Vi

Цитат на: rosen79 - Вторник, 14 Февруари, 2012, 23:13:19
Работех в Загорка и имах един ортак 30години ДАП,Сомат и така на татък.Толкова беше добър,че ме викаха посред нощ да му изкарвам камиона от завода в Банкя където бутилираха пластмасовата Ариана.Гума не можеше да си смени.Като се качих на камиона нямаше спиращо колело.Затегнала хидравлика на волана,завоите се взимаха с рязко дърпане на волана иначе върви на право.От тогава с бивши дападжии и соматаджии не работя.Те са си свикнали да се въртят по цял ден покрай камиона и заплатата си им тече.На края на дена изпишат 100 литра нафта и готово.А дедо ни или чичо ни все тая като е толкова добър шофер няма да кара за страни дето никой не иска да ходи и взимат хора от кол и въже.
Росенчо, много си заблуден бате. Както вече съм казвал не слагай всички Матаджии под един знаменател, ти си виждал само един двама а аз ги познавам почти всички и знам че се намират много добри и работливи хора в СоМат. И съм убеден, че ти си пълен папагал, само повтаряш това което си чул от големите батковци. На много колеги от СоМат и ДАП-а ти не ставаш и кафе да им занесеш бе фасуле. Ако обичаш не пиши бнални глупости, напиши нещо ново.
А колкото до това какви релации карам и защо съм на тези релации, точно пък на теб няма да давам обяснение. Доста хора в този форум ме познават и знаят, що за професионалист съм. Точно па ти не давай мнение за нито една релация, защото май не си излизал извън родното си село. Като дойде за първи път в София, даваше сено на трамваите да не те ухапят.

rider777

Дедо запали :-))))))))))))))  Е затова не карам тези релации, защото може да ми се объркат нещо нервите и мама да ми се кара после :-)))))
Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

DeDo Vi

Цитат на: rider777 - Петък, 02 Март, 2012, 16:43:38
Дедо запали :-))))))))))))))  Е затова не карам тези релации, защото може да ми се объркат нещо нервите и мама да ми се кара после :-)))))
Ок бе, тебе те разбрахме що за растение си. Това, че се бъзикам с теб не значи, че не уважавам труда ти, а също така не означава, че само се заяждам без да имам основание. Понеже егото ти е по голямо и от гъза ти, затова реагираш така на моите критики. Разбери ме правилно, смея ти се на глупостите които ръсиш в клиповете, а не на това което си снимал, ако си мълчиш и снимаш щеше да е супер, но с приказките си се излагаш и разваляш хубавото видео. А колкото за Руската релация, не е тук мястото да се развива тази тема. Ако има заинтересовани за тази релация ще отворят такава тема и там вече ще се пише за Русия, Украйна, Казакстан и подобни Маймунистан релации. Точно пък на теб нямам намерение да обяснявам за тези релации, ти си елементарен няма да влезеш в час.

scaniavolvo

Цитат на: driver1 - Четвъртък, 09 Февруари, 2012, 00:32:38
Нямам проблем, споко! Ма не можех да не те уважа. Все се появява някой минзухар тука, дето всичко му е ясно и хванал Господ за пеша. Един знае всичко за Испания, нищо, че случайно му се наложило да мине през Ирун, друг - на два дена служба, обяснява тънкостите на шофьорския занаят, трети - сън го не лови за пустия му рейтинг и не може да не си преброи минусите включвайки компа си...Купон си е.
;D печелиш + от мене

rider777

:-)))))))))))) Дедо, немам и желание да влизам в час с тези релации за по-малко от 5000€ на месец, аз съм мамино синче и ще си седя тук на 20 градуса,,,ти като истински мъж оди на -20.
Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

rider777

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,