Ким Йохансен - Дания
Форум на българските шофьори
Събота, 29 Юни, 2024, 02:42:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: Фирмата към този момент черна ли е или бяла?
Черна, работя/ил съм там.
Бяла, работя/ил съм там.
Черна, от написаното в интернет.
Бяла, от написаното в интернет.
Информацията за нея не е достатъчна за да си създам мнение.

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ким Йохансен - Дания  (Прочетена 271305 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Joro
Старши потребител
****

Рейтинг: +31/-4
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 404
Теми: 7



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #75 -: Неделя, 13 Май, 2012, 11:33:06 »
ОтговорОтговор

E e трагедия друго казват че е  Смотан  Аз имах приятел, който е работил там преди 3  4 години седе нема и месец и избега като попарен. Каза че камиони се сменяват  всеки ден , багаж местиш в квартирите имали  руски братушки къркат до никое време и т.н и т.н.  Това вярно ли е ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #75 -: Неделя, 13 Май, 2012, 11:33:06 »

 Активен
georgi87
Потребител герой
*****

Рейтинг: +107/-257
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 8



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #76 -: Неделя, 13 Май, 2012, 12:57:30 »
ОтговорОтговор

Добре че само братушките къкат ние българчетата пкъде не лизваме Ухилен Смотан.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #76 -: Неделя, 13 Май, 2012, 12:57:30 »

 Активен
Roshko
Гост
« Отговор #77 -: Неделя, 13 Май, 2012, 14:47:36 »
ОтговорОтговор

Момчета стига сме обсъждали КИМ,догодина сигурно ще е история и Рошко го знае.Аз сам тук почти 3 години,помня и добрите времена,но сега е вече е трагедия.Ако взема да пиша няма да ми стигне и цял ден.Кажете друга фирма че да дойда и аз.

Колега, не съм финансов или икономически анализатор за да прогнозирам как 500 композиции заминават отведнъж в историята.
Щом не ти се пише по тази тема, недей! Не е коретно да даваш указания на колегите колко да пишат, къде и как. За справка можеш да прочетеш и първите ми няколко публикации в темата. Не съм рекламно лице, а потърпевш заложник на преувеличения и изопачавания. Ти киснеш три години там, ама викаш бегайте - ПАРАДОКС или българщина?
Бих те помолил да си отвориш отделна тема по интересните за теб въпроси и си я чети нея.  Намигване
Аз имам чувството, че съм на "Планетата на маймуните"? Въпроси на които е отговорено хиляда пъти, продължават да се задават неколкократно. Некой си брал ягоди в Дания за 3000 евро, докато мармот завива шоколади за 38 е/час на . Подхвърлят се категорични твърдения, които предварително са опровергани... хубава работа, ама българска...  Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
peev
Младши потребител
**

Рейтинг: +10/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 53
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #78 -: Неделя, 13 Май, 2012, 17:35:46 »
ОтговорОтговор

Вярно е!Дай ни нас кусури да намираме.Има толкова много фирми(транс)в момента.Никой не ни задължава да работим тук или там.А като искаш има и ягоди за бране(което не е толкова лесно).

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
shumaher-dk
Начинаещ
*

Рейтинг: +7/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 14
Теми: 3



Активност
0%


« Отговор #79 -: Неделя, 13 Май, 2012, 21:49:27 »
ОтговорОтговор

Здрасти колега,какво каза Калина от 1.06,ако не се отворят нови линии ще има съкращения,виж и какви дали ги отпуски вече дават,преди знаеш, ако камиона няма печка работи цяла нощ, а сега веднага трябва да се гаси. Ама защо трябва аз да ти казвам за това, отвори сайта и там пише всичко нали си в Греве виждаш всички за кво говорят-само за фалит. Обясними за какви ягоди и шоколади говориш, нали сме шофьори-не сме трактористи Усмивчица, та след всички тези доводи кажи ми какво трябва да си мислим за нашето бъдеще тук. И накрая стоя тук защото не е излязла друга оферта за работа,въпреки, че говоря английски, немски и руски-на работно ниво и съм един от тримата българи които караме на LUFTHANSA и съм сигурен, че се познаваме и уважаваме, нямаш право да ме нападаш след като това всичко за Ким е самата истина в момента.


Здрасти Пеев, вярно че пазара е пълен с транс, но ако знаеш някои конкретни чужди фирми, ще ти бъда признателен, ако ги споделиш. Намигване


сакращения - съкращения
            нош - нощ
     шофйори - шофьори
             сам - съм
           бада - бъда

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 13 Май, 2012, 23:30:29 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

НЕ СЕ ДАВАЙ ДА ТЕ МАЧКАТ, ВИНАГИ СЕ НАМИРА ДРУГА ФИРМА. БЪДИ СЕБЕ СИ.
shumaher-dk
Начинаещ
*

Рейтинг: +7/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 14
Теми: 3



Активност
0%


« Отговор #80 -: Неделя, 13 Май, 2012, 21:58:56 »
ОтговорОтговор

     Поредни публикации!!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 13 Май, 2012, 23:31:23 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

НЕ СЕ ДАВАЙ ДА ТЕ МАЧКАТ, ВИНАГИ СЕ НАМИРА ДРУГА ФИРМА. БЪДИ СЕБЕ СИ.
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3068
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #81 -: Неделя, 13 Май, 2012, 22:10:59 »
ОтговорОтговор

Следя от доста време дискусията относно тази фирма - Ким Йохансен, чийто камиони срещам чат-пат по Европа и се чудя с какво чак толкова е дала повод за толкова обстойни полемики???
   Фирма като фирма. Предполагам със своите и добри и лоши страни. Ама и не е последната фирма на света бе, колеги! Като не ви харесва, или ако фалира, или пък не ви одобрят - търсете друга. Транспортните фирми в Европа са хиляди.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
peev
Младши потребител
**

Рейтинг: +10/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 53
Теми: 0



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #82 -: Неделя, 13 Май, 2012, 22:37:51 »
ОтговорОтговор

Здравей,съжалявам,но нищо конкретно(като име на ф-ма)не мога да препоръчам.За ким,знам от колега който е там повече от 2 год.Навсякъде има проблеми,важно е да ги преодоляваме.Не вярвам,че в еу транс фирми да е по-зле от нашите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #83 -: Неделя, 13 Май, 2012, 22:56:52 »
ОтговорОтговор

Следя от доста време дискусията относно тази фирма - Ким Йохансен, чийто камиони срещам чат-пат по Европа и се чудя с какво чак толкова е дала повод за толкова обстойни полемики???

Привет, драго ми е! Нормално е фирма която постоянно приютява над 350 наши сънародници и са минали още десет пъти по толкова...

"Здрасти колега,какво каза Калина"......"Обясними за какви ягоди и шоколади говориш,нали сме шофйори-несме трактористи Усмивчица"

Извинявай колега, но не знам какво е казала Калина, а и да си призная не ме интересува. Не са ми дали повод - не съм напуснал... Никога не съм се замислял колко българи бачкаме на Луфтханза...
Не те нападам!!! Щом ме питаш за ягодите, значи не си прочел темата, а коментираш  Ъ? Ще ме изкараш виновен, че се защитавам в пуснатата от мен тема. Ако някъде нещо съм излъгал, изопачил или прикрил, нямам нищо против да бъда разобличен...  Смотан Смотан Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +300/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #84 -: Четвъртък, 17 Май, 2012, 10:23:33 »
ОтговорОтговор

Я стига сте спорили за глупости ами кажете как най-евтино се стига до Копенхаген. Пробвах какво ли не и открих само едни скъпи самолетни билети от 230 до 357 евро с летищните такси!?
 Някой ако знае нещо да каже.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
Roshko
Гост
« Отговор #85 -: Четвъртък, 17 Май, 2012, 22:59:53 »
ОтговорОтговор

Я стига сте спорили за глупости ами кажете как най-евтино се стига до Копенхаген. Пробвах какво ли не и открих само едни скъпи самолетни билети от 230 до 357 евро с летищните такси!?
 Някой ако знае нещо да каже.

Ако нямаш зор за точна дата дебни "last minute" оферта. Можеш да отлетиш и за 30-40 евро. Бяха ми споменавали колеги, но не съм запомнил точно. Дано да се включат с конкретно инфо!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +300/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #86 -: Петък, 18 Май, 2012, 09:10:08 »
ОтговорОтговор

А бе аз сега съм ги питал като за светкавично тръгване . Вярно е !!! И си намерих билет за 51е. Обаче хората най-любезно ми обясниха че с летищни такси и други тем подобни измислени простотии той излиза 208е. Не знам каква е измамата. За полети в края на месеца ( май) цените са други. Там има голям шанс за "последна минута" обаче цените на същите компании са над 350е за посока.
 Пътувал съм от Франкфурт на Майн и от Брюксел преди време и си спомням че само за полетите за БГ нямаше "последна минута". Даже от Франкфурт понеже чаках ей така в последния момент и замалко да остана на летището. Качих се на самолета и какво да видя  Ъ? Ъ? Ъ? 150 места самолет с 39 българина вътре( после ги броих в автобуса)
 А сега ми се обяснява че полет от 2000 км. е три пъти по евтин от това да ти закарат багажа до терминала с някой скапан мотокар и тебе самия с някой раздрънкан едвам крепящ се рейс до стълбичката да се качиш . Егати измамата Тъжен Ядосан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
kkkvd
Гост
« Отговор #87 -: Неделя, 27 Май, 2012, 13:02:12 »
ОтговорОтговор

колеги, здравейте, изпадна ми малко нет и да отговоря каквото сте питали
Изпита лесно, на ляво огледало гарирах, макар че и надясно не е проблем,ако се налага.. пък не е зор да се направи с 1 маневра. Откачаш, закачаш, караш малко камиона из района и си готов.
Относно самолетните билети - намират се и до 100 евро, примерно за 83 имаше, 97 или 100.60, последния ми билет е толкова този последния го взех зорлем, 10 дни преди полета, иначе нормално е 80-90 евро, крайна цена. Обикновено до Копенхаген се лети с Ники, там е и евтиното. Веднъж като почнеш вече те си намират билети
За фирмата ми е рано да коментирам, принципно е по-добре от на други места дето съм бил, макар че има недостатъци, то те са дребни.. е аз съм претенция, обясних им, че не разтоварвам ремаркета, гледам , че не ми правиха проблем.
Не се работи чак толкова много.. аз за месец имам между 6 и 7 хиляди, което си е нищо
Дали ще фалира фирмата - лично мен много ме съмнява, имайки наблюдение върху френския офис, щото съм тук.. Пък ако фалира, кво ти дреме, фирмите не са свършили..

А! за румънците - леле майко! Друго не мога да кажа. А ние българчетата, вместо да се подкрепяме.. и така нататък, натам се сещайте. Но по-големи животни от болшинството румънци няма, а ги взимат, защото е прието, че са по-англииско говорящи от нас, което не е съвсем лъжа, макар, че някой така говорят англииски, като есперанто, аз поне не им разбирам нищо.. Но по-зле с англииския от диспонентите няма.... толко са зле милите, че ми е жал за тях... единия съм го кръстил "Зюкии", понеже пита имам ли ключ

Имам един въпрос малко извън темата, макар и по нея. .. Вярно ли е че Ким Йохансен дават ремаркета на принципа на спедициите, взимаш си камион и теглиш техно ремарке с твоя фирма и лиценз??? Ще се радвам ако някой знае нещо по въпроса, че ме интересува.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #88 -: Четвъртък, 31 Май, 2012, 17:12:04 »
ОтговорОтговор

колеги, здравейте, изпадна ми малко нет и да отговоря каквото сте питали

Еиии къде си ва брат? Бех съ изпопритеснил! Писах ти на лични - ни вест, ни кост. Толку ли сте зле с интернета? Разкажи малко как си ти, как е там и т.н.! Някой сподели наскоро, че ич нещели да мъцнат на инглиш, макар да ме съмнява. Веднъж се отбих до офиса да искам кола да пазаруваме, но макар навън да имаше най-малко три пежа ми бе категорично отказано на приличен инглиш. Е, ние си напазарувахме с камиона, къде 80км разходка, ма...  Смотан Смотан Смотан
Поздрави!  Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
joey
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 19
Теми: 4



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #89 -: Петък, 01 Юни, 2012, 22:39:03 »
ОтговорОтговор

Приемат хора на двама познати им се обадиха .

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!