• Welcome to Форум на българските шофьори.
 

Повод за гласуване с минус - обяснение на вота.

Започната от loshdancho, Сряда, 01 Февруари, 2012, 11:18:03

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

vasil


vasil


Don_Bazilio

Цитат на: georgi87 - Сряда, 08 Февруари, 2012, 13:20:02
Абе баце на вас ви е майтап работата :D ама в некой фирми са казали на шофьорите си че от този виртуален рейтинг ще зависи дали ще имат премии към заплатите или ще има резане така че не се сърдете на некой им зависи живото от тия минуси и плюсове :D.
Жоре, в какъв смисъл казваш за премиите? Ако всичко е уредено с Допълнително споразумение към Трудовия договор (темата, която подхванах), не би трябвало да има проблеми на основание рейтинга в сайта. А ти как ще коментираш темата за Допълнителното споразумение?

Don_Bazilio


georgi87

Цитат на: Don_Bazilio - Сряда, 08 Февруари, 2012, 17:41:27
Цитат на: georgi87 - Сряда, 08 Февруари, 2012, 13:20:02
Абе баце на вас ви е майтап работата :D ама в некой фирми са казали на шофьорите си че от този виртуален рейтинг ще зависи дали ще имат премии към заплатите или ще има резане така че не се сърдете на некой им зависи живото от тия минуси и плюсове :D.
Жоре, в какъв смисъл казваш за премиите? Ако всичко е уредено с Допълнително споразумение към Трудовия договор (темата, която подхванах), не би трябвало да има проблеми на основание рейтинга в сайта. А ти как ще коментираш темата за Допълнителното споразумение?
Поста ми се опитва да обесни на колегите че няма смисъл да се вдетиняват и да реват безсмислено за някъкви виртуални минуси които по никакъв начин не им влиаят в реалния живот.

loshdancho

Реално темата беше замислена  за друго , ама  с шофьори оправия няма.
:D
ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.

sasho2202

Цитат на: loshdancho - Сряда, 08 Февруари, 2012, 20:26:01
Реално темата беше замислена  за друго , ама  с шофьори оправия няма.
:D
Така е колега,и другаря Сталин не се е оправил с шофьорите.Темата наистина започна по един начин а май-май ще завърши/няма да е скоро/по друг. :) :)
"Човек не трябва да живее в пепелта,а трябва да се възроди от нея" Ърнест Хемингуей

Бриги Магнито

Значи сакам съм пределно ясен ,некой мине ли ме у минусите жална му майка ,че откачим.


Don_Bazilio

Цитат на: Бригадира - Сряда, 08 Февруари, 2012, 21:21:41
Значи сакам съм пределно ясен ,некой мине ли ме у минусите жална му майка ,че откачим.
Баце, мъцни нещо за Допълнителното споразумение - белким ти станат повече минусите!   ;)

DeDo Vi

Цитат на: Бригадира - Сряда, 08 Февруари, 2012, 21:21:41
Значи сакам съм пределно ясен ,некой мине ли ме у минусите жална му майка ,че откачим.
Баце, ако имам доволно НЕТ че те минем у минусите. А бе ти са че ме амбицираш да се гониме у минуси май. :)

Trucker_Boy

Цитат на: DeDo Vi - Сряда, 08 Февруари, 2012, 21:43:17
Баце, ако имам доволно НЕТ че те минем у минусите. А бе ти са че ме амбицираш да се гониме у минуси май. :)

Май ще се започва надпревара ....  ;D
Който дава поиче кифтета , мифтетаа ши спичели !  ;D
www.sbps.eu
Сдружение на Българските Професионални Шофьори

Бриги Магнито

Цитат на: DeDo Vi - Сряда, 08 Февруари, 2012, 21:43:17
Баце, ако имам доволно НЕТ че те минем у минусите. А бе ти са че ме амбицираш да се гониме у минуси май. :)
Принципно срещу Дафинка съм лабав и у равно и у байр,ма ако требва ще бутам Деде нема се дам.
От към другото сме фитка за са бан за теб ,бан за мен .Ти си имаш любим спаниш мен ,аз си имам неколко ,тъй че ако си навит дай газ,ще гледам да държим печено.
:D :D :D :D :D


Бриги Магнито