• Welcome to Форум на българските шофьори.
 

2012.02.19

Започната от Don_Bazilio, Неделя, 19 Февруари, 2012, 13:30:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

Don_Bazilio

Бригадирю, ти да не си МАТ-аджия, че все на ПУЦ-ове те избива?  ;)

Don_Bazilio


Бриги Магнито

Цитат на: Don_Bazilio - Неделя, 19 Февруари, 2012, 13:30:43
Бригадирю, ти да не си МАТ-аджия, че все на ПУЦ-ове те избива?  ;)
Не одим у мато да белким прифанем нечо,ма освен висене и настинка друго не прифащам.
Мноооо ли ме избива на ПУЦ сигур съм прифанал нещо бем ли се,ти некъв лек немаш ли за таквиз болежки.


Бриги Магнито



Don_Bazilio

Нема лек, щото тва твойто е криза на средната възраст...  ;) И стига си ми боцкал минуси - не ги ща!  ;)

Бриги Магнито

Цитат на: Don_Bazilio - Неделя, 19 Февруари, 2012, 19:00:09
Нема лек, щото тва твойто е криза на средната възраст...  ;) И стига си ми боцкал минуси - не ги ща!  ;)
Оти ги нечеш бре я ги сбирам на кило  :D :D :D я мъцни за таз криза де ме тресе,че ме пуща ли или че се мре.


Don_Bazilio

Нема да умреш, само че теглиш...  :D

Бриги Магнито

Цитат на: Don_Bazilio - Неделя, 19 Февруари, 2012, 19:06:20
Нема да умреш, само че теглиш...  :D
Па че тя таз криза не ме е пускала по рождение бре бацин ,ква средна възраст ,кви пет лева ?
Определено и за врачка и за доктор не ти се отдават диагнозите. ;)


loshdancho

 Ханс си е оплел кошницата, Като гледам е пръв по продажби и маркетинг. И не му пука за коне.
ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.

admin

Цитат на: loshdancho - Неделя, 19 Февруари, 2012, 20:00:53
Ханс си е оплел кошницата, Като гледам е пръв по продажби и маркетинг. И не му пука за коне.

За кой Ханс става дума? Ако имате предвид шефа на Даймлер, той се казва Дитер Цетше. Ето го.

http://en.wikipedia.org/wiki/Dieter_Zetsche
Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

ET VIT-93

Позволи ли Ми да Те светнем ХАНС е всеки германец нещо като МАЛЯКИТЕ за Грък ;) ;D

Бриги Магнито

Цитат на: ET VIT-93 - Неделя, 19 Февруари, 2012, 22:18:48
Позволи ли Ми да Те светнем ХАНС е всеки германец нещо като МАЛЯКИТЕ за Грък ;) ;D
Ембаргото мина ей ,лпши времена идат . ;) :D :D :D :D :D :D
А добре дошъл. ;)


admin

Цитат на: ET VIT-93 - Неделя, 19 Февруари, 2012, 22:18:48
Позволи ли Ми да Те светнем ХАНС е всеки германец нещо като МАЛЯКИТЕ за Грък ;) ;D

Благодаря ти за разяснението. Добре дошъл отново в отбора. Обаче всеки Ханс ли си е оплел кошницата, пръв е по продажби и има добър маркетинг?
Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

Бриги Магнито

Цитат на: admin - Неделя, 19 Февруари, 2012, 22:43:33
Благодаря ти за разяснението. Добре дошъл отново в отбора. Обаче всеки Ханс ли си е оплел кошницата, пръв е по продажби и има добър маркетинг?
Бе в случая ХАНС  се подразбира кой е  ;),мое се засегнат колегите,но аз кат говорим за швабска техника се сещавам за онез бавните из байро дръгелчета ,де се се чупили  ;) марка пак нема да мъцам да не прозвучи кат антиреклама или реклама.


ET VIT-93

#12
Отговора е във вица за онези които Ханс подканил да се приближат до прозореца и след констатирането на марката возила доволно дръпнал от пурата си ;) ;D
Има на този свят кой какво да прави НамигванеХанс- техника, Бляд ИванАК- 47, Жабаро- Спагети и т. н.Запомнете едно; бърз Кон бързо се изморява. ;D

Причина за редакция: Две поредни публикации!!!

georgi87

Запомнете едно; бърз Кон бързо се изморява.  Евала за тия приказки е за тва Мерцедес и МАН не са се впуснали у безмислената надпревара кой ще изкара по-мощен мотор като други две не уважавани от мене марки.А просто си правят камиони с нормални мощности които са най-добрите.

georgi87