Обири и кражби
Форум на българските шофьори
Понеделник, 01 Юли, 2024, 10:03:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обири и кражби  (Прочетена 122133 пъти)
0 Членове и 6 Гости преглежда(т) тази тема.
Jack77
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +42/-176
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 164
Теми: 8



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #105 -: Събота, 02 Юни, 2012, 22:12:28 »
ОтговорОтговор

Вие сте късметлии бе пичове, аз от Букурещ за Дорали (35км разстояние) 2 часа и половина на отиване сега във вторник, на връщане гледам едно лукойлче и викам аре тука ще се прави деветка, и спирам и само слушам некви двама как са ги обрали. От там към границата и до Бяла на почивка, като 5 минути ми остава до 10 - ка. Ако може, някой да сподели в Русе къде е безопасно да се почива, понеже аз всеки път до Бяла карам и ако има още малко задръстване край.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #105 -: Събота, 02 Юни, 2012, 22:12:28 »

 Активен
loshdancho
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-723
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Публикации: 3614
Теми: 104



Активност
0%


loshdancho
Ел. поща
« Отговор #106 -: Неделя, 03 Юни, 2012, 00:17:06 »
ОтговорОтговор

Вие сте късметлии бе пичове, аз от Букурещ за Дорали (35км разстояние) 2 часа и половина на отиване сега във вторник, на връщане гледам едно лукойлче и викам аре тука ще се прави деветка, и спирам и само слушам некви двама как са ги обрали. От там към границата и до Бяла на почивка, като 5 минути ми остава до 10 - ка. Ако може, някой да сподели в Русе къде е безопасно да се почива, понеже аз всеки път до Бяла карам и ако има още малко задръстване край.
На платен паркинг!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.
Форум на българските шофьори
« Отговор #106 -: Неделя, 03 Юни, 2012, 00:17:06 »

 Активен
ivelin21
Начинаещ
*

Рейтинг: +2/-0
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 13
Теми: 5



Активност
0%


« Отговор #107 -: Неделя, 03 Юни, 2012, 19:21:45 »
ОтговорОтговор

Колеги виждам че сте писали за много кражби и се питам носите ли със себе си в камиона оръжия пистолет нещо или бухалка ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #108 -: Неделя, 03 Юни, 2012, 20:39:36 »
ОтговорОтговор

Колеги виждам че сте писали за много кражби и се питам носите ли със себе си в камиона оръжия пистолет нещо или бухалка ?


 Ухилен  Кой е луд да си носи и пистолета, че и него да му откраднат ли  Ухилен Ухилен Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2468/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7190
Теми: 541



Активност
0.8%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #109 -: Неделя, 03 Юни, 2012, 21:12:24 »
ОтговорОтговор

Колеги виждам че сте писали за много кражби и се питам носите ли със себе си в камиона оръжия пистолет нещо или бухалка ?

В една от темите беше писано за носенето на огнестрелно оръжие в чужбина. За да си вземеш с теб и оръжието, трябва в разрешителното да е записано, че важи и за други държави. А колега беше споделил, че неговото разрешително е валидно само за територията на България.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Дамян Йончев
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +36/-3
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 247
Теми: 12



Активност
0%


Дамян Йончев
WWW Ел. поща
« Отговор #110 -: Неделя, 03 Юни, 2012, 21:44:29 »
ОтговорОтговор

Вие сте късметлии бе пичове, аз от Букурещ за Дорали (35км разстояние) 2 часа и половина на отиване сега във вторник, на връщане гледам едно лукойлче и викам аре тука ще се прави деветка, и спирам и само слушам некви двама как са ги обрали. От там към границата и до Бяла на почивка, като 5 минути ми остава до 10 - ка. Ако може, някой да сподели в Русе къде е безопасно да се почива, понеже аз всеки път до Бяла карам и ако има още малко задръстване край.

Аз знам само един във  Русе. След кръговото на около 700метра във лявата страна се вижда Интетрнационала. Там за сега не съм имал проблеми и колеги не са се оплаквали

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
комбайнер
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +61/-6
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 140
Теми: 11



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #111 -: Неделя, 03 Юни, 2012, 23:07:05 »
ОтговорОтговор

Във френско за 4 месеца два пъти ми разбиват ключалките. и все на паркинги с бензиностанция. Първия път през деня ми откраднаха фотоапарата от чекмеджето. Втория път- на зазоряване слушам някакво шумолене и като погледнах, една ръка опипва отгоре облегалката. Като скочих ми светнаха с фенерче в очите и слушам "колега шофьор, тюркиш?". Развиках се срещу него, а те /бяха двама/ се изнесоха по-нататък без да се притесняват. Щети нямаше освен ключалките. Малко по-късно се разбра, че са разбили ключалките на още 3 камиона - с български шофьори. За късмет ги бяха усетили.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
stoan
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +48/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 185
Теми: 95



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #112 -: Неделя, 14 Октомври, 2012, 17:11:07 »
ОтговорОтговор

Тираджия олекна с 8 бона, докато купува риба в Ахелой:
http://novinata.org/Tiradzhiya-olekna-s-8-bona-dokato-kupuva-riba-v-Aheloy

      Редактиран линк! Използвай бутона "Вмъкни връзка"!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

« Последна редакция: Неделя, 11 Ноември, 2012, 23:50:44 от МИНКО ИЛЧЕВ » Активен

ahil_73
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +29/-3
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 198
Теми: 18



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #113 -: Неделя, 14 Октомври, 2012, 18:38:12 »
ОтговорОтговор

На платен паркинг!
На платен паркинг а... на 1 окт. жената ще ражда а аз с камиона.По спешност се оставя на пратен паркинг в Чирпан в новия ДАП.Така му викат местните чобани. Окрадоха ме колегите бе...Не ги е срам мамка им и педали..Колеги  да не ви иде наум да спирате там...200 л  назад да се чудя как да ги избивам сега и карам като  мравка..

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
kanonir
Младши потребител
**

Рейтинг: +12/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 99
Теми: 0



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #114 -: Неделя, 21 Октомври, 2012, 22:37:59 »
ОтговорОтговор

Привет ,колеги !!!!!
И аз да си споделя моята болка-На 04.06. 2012 г. ме обраха на ОМV в Братислава. Нямах никакво намерение да им спирам на словаците в скапаната държава прибирайки се за България но такова беше нареждането от офиса -не през Австрия.И така след като ми свършиха часовете за каране точно по обяд в 13 ч. се паркирам на малък паркинг непосредствено до магазина на бензиностанцията жега непоносима не може да се спи и аз излязох на обяд по заведения в града. Прибрах се след около 3ч. и реших все пак да дремна защото щях да карам цялата нощ.Трябваше да тръгна около 22.30ч. и всички възможни аларми ги включих ,кога и как съм заспал нямам идея ,но се събудих около 06ч сутринта миришеше на всякъде на нафта и глава ме цепи ,гърлото ми дере -абе като маносан. Ставам, излизам на вън и какво да видя резервоара отворен и голямо петно нафта олекнах с 800л. Избиме на рев, главата ще ми се пръсне,веднага отидох на бензиностанцията да видим камерите ,оказа се че работела само тази на банкомата ,която е на 5м от камиона но тя не хвърлч до там.И звиках полиция ,чаках 2ч. докато дойдат ,те пък се обадиха на криминална ...от там цял ден разпит в участъка после се прибирах пеш до камиона и така до ден днешен -НИЩО!! Така ,че не спирайте в Словакия!!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Човекът е човек,когато е на път-жената е жена ,когато е по гръб!!!
kron
Старши потребител
****

Рейтинг: +167/-7
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 489
Теми: 7



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #115 -: Понеделник, 22 Октомври, 2012, 07:27:14 »
ОтговорОтговор

Лично аз съм спирал там да правя пауза колега но от другата страна на Аджипа нямал съм ядове но ето че ти си имал по принцип от доста време около Братислава не спирам или на Райка или на Кути.Но факт нафтата стана като златото търси се краде се на всякъде

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
grants
Потребител герой
*****

Рейтинг: +142/-42
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 506
Теми: 13



Активност
0%

Просякът с камиона


« Отговор #116 -: Понеделник, 22 Октомври, 2012, 08:13:32 »
ОтговорОтговор

Така като чета как и къде се краде косата ми настръхва.Та имам питане поже карам Сърбия може ли някой да ми каже дали някъде и там се ПОПИПВА до сега проблеми не съм имал но да имам едно на УМ. Благодаря.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не всичко е пари,но всичко е с пари
wial
Начинаещ
*

Рейтинг: +4/-0
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 20
Теми: 3



Активност
0%


« Отговор #117 -: Неделя, 11 Ноември, 2012, 12:55:32 »
ОтговорОтговор

Здравей те колеги и аз като всички имах проблем с източването на гориво от резервоарите след известно ровене в нета открих едни цетки производство на българска фирма който може би ще затруднят или спрат това от 2 седмици съм ги монтирал и за сега е добре и дават резултат за свички който имат интерес прилагам интернет страницата на фирмата производител с телефони и контакти.

http://kip-cnc.com/bg/fuel-theft-protector.htm

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3071
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #118 -: Неделя, 11 Ноември, 2012, 15:11:42 »
ОтговорОтговор

Здравей те колеги и аз като всички имах проблем с източването на гориво от резервоарите след известно ровене в нета открих едни цетки производство на българска фирма който може би ще затруднят или спрат това от 2 седмици съм ги монтирал и за сега е добре и дават резултат за свички който имат интерес прилагам интернет страницата на фирмата производител с телефони и контакти.

http://kip-cnc.com/bg/fuel-theft-protector.htm

   Тия цедки са пълна глупост и биха помогнали евентуално, ако си в камиона докато крадат и усетиш докато ги разбиват. Само преди седмица ми разбиха резервоара и то в гаража и олекнах с над 600л. гориво. Дължа да отбележа, че това се случва в Испания!
   По ефективна е системата, която изпраща СМС, или включва аларма, ако при отваряне на капачката на резервоара камиона не е на контакт.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Rammbon
Потребител герой
*****

Рейтинг: +287/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1424
Теми: 107



Активност
0%


« Отговор #119 -: Неделя, 11 Ноември, 2012, 18:45:33 »
ОтговорОтговор

Последната ми случка с опит да ми откраднат горивото беше на 18 окт. Свършиха ми часовете и се добрах до бензиностанцията Шел между Хасково и Димитровград. Наместих се зад Шел-а до вече неработещото заведение. Хапвах , разхождех се и оглеждех, евентуално от къде могат да изкочат крадци. Питах и другите колеги, дали се пипа тук, но от бензиностанцията им казали, че е спокойно. Огледах и за камери, имаше тук там. Заспал съм към 23 ч. По едно време ме бутна нещо и само погледнах към огледалата. Видя ме се нещо че мърда от към дясната страна на Мана , но не беше добре осветено и се загледах. Появи се една дребна сянка с маркуч и 3 туби. Незнам как съм скочил и грабнах пищова и прожектора, за секунди бях долу. Оня мангал, жив циганин, викна анааааа и хрърли всичко. Не го догоних но видях колата. Явно си пипат редовно там . Куки не викам в такива ситуации, че после много писане. Ютията помага много  Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Етикети:
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!