• Welcome to Форум на българските шофьори.
 

2013.02.10

Започната от auto_g1zi, Събота, 09 Февруари, 2013, 16:58:33

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

ivopifeca


ivopifeca


admin

Цитат на: ivopifeca - Неделя, 10 Февруари, 2013, 17:43:03
OХаааа

Продължавай в същия дух!

Цитат на: !na - Неделя, 10 Февруари, 2013, 17:25:00
Какво пише в тези правила?
Не ме разбирай погрешно, интересувам се каква точно е твоята лична отговорност, защото форумите предполагат анонимност и свободно изразяване на субективни мнения, ако те разбира се не съдържат нецензурни думи и нападки.
В случай, че някой се почуства засегнат, винаги може се обърне към администрацията на форума с молба за изтриване на конкретен пост и това е напълно нормална практика. Тогава постът се премахва и на негово място администратора или модератора поставя коментар, че поста е изтрит по молба на ...


Чл. 17. (1) Доставчикът има право да спре достъпа до домейна или до неговото управление ако установи, че домейна се използва в нарушение на българското законодателство, правилата на международни организации или сдружения или в нарушение на морала и етичните правила в Интернет.

http://www.superhosting.bg/web-hosting-page-terms-and-agreements-domain.php

Както вече посочих, нямам нищо против споделяне на всякаква информация, стига тя да е достоверна и достатъчно добре аргументирана. Не съм склонен обаче да допусна този форум да бъде превърнат в място, където всеки може да сипе всевъзможни нападки, лъжи и клевети. Никак не е етично и морално още първата публикация на новорегистриран потребител да е като провикване в селска кръчма.
Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

admin

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

!na

Цитат на: admin - Неделя, 10 Февруари, 2013, 18:05:33
... Не съм склонен обаче да допусна този форум да бъде превърнат в място, където всеки може да сипе всевъзможни нападки, лъжи и клевети. Никак не е етично и морално още първата публикация на новорегистриран потребител да е като провикване в селска кръчма.

Затова такива публикации се изтриват, просто е.
Но не виждам причина или необходимост, произтичащи от правилата за етика в интернет, да има изискване за имена и лични данни под каквито и да е било публикации във форум.
Иначе по същата логика, трябва и в теми като "Няма такава държава" да има същите изисквания.
Лично мнение, не ангажирам никого  ;)
My truck runs on diesel, I run on 100% passion

Бриги Магнито

Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
(2) Това право не може да се използва за накърняване на правата и доброто име на другиго и за призоваване към насилствена промяна на конституционно установения ред, към извършване на престъпления, към разпалване на вражда или към насилие над личността.

Това е Конституцията на РБългария и всеки засегнат от екипа на сайта може да си потърси правата в съда стига да пожелае


rider777

(2) Това право не може да се използва за накърняване на правата и доброто име на другиго и за призоваване към насилствена промяна на конституционно установения ред, към извършване на престъпления, към разпалване на вражда или към насилие над личността.      Единственото за което призовавам е насилствена промяна на живота в България и по Света,,,,, сега Биг Брадър пак гледа,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

abator

На шефчетата не им стиска да заведат дело. Стигне ли се до съд доста неудобно може да им стане. Е, сигурно има и такива дето са над законите. Тях освен сопа нищо друго не ги лови. Това, което могат да направят е да вгорчат живота на админа. Не ща да давам примери как, че да не се окаже безплатен съвет за някой.

Дедо Медо

Форум на БГ шоферите ли е тва или на добрите админи?
Както винаги ние сами се ебаваме,а после ревеме.
Как да предупредя колегите и да си кажа името,като дивотиите и ебавките не са обявени официално,следователно не можеш да докажеш нищо. За пример давам една фирма с цървени комбайни, дека има т.н. ДЖАКПОТ от 1000 лв. и таман го натрупаш и опаа пак го нема,оти требе да има за Бентлито и папагало
дека го глеат у офисо.
Мързи ме да пишем ,та тва е само дребен пример.

ahil_73

Предлагам админа в духа на коректност да каже с кого и от коя фирма е разговарял

Бриги Магнито

Цитат на: abator - Неделя, 10 Февруари, 2013, 18:35:53
На шефчетата не им стиска да заведат дело. Стигне ли се до съд доста неудобно може да им стане. Е, сигурно има и такива дето са над законите. Тях освен сопа нищо друго не ги лови. Това, което могат да направят е да вгорчат живота на админа. Не ща да давам примери как, че да не се окаже безплатен съвет за някой.
Баце по чл.39 ал.1 аз мога да съда Админа
по ал.2 Шефчетата могат да съдат този който е писал нещо си

Или с други думи да ви го разясня Администрацията на сайта е чиста от заплахите на шефовете,а трябва се притесни от вас членовете.
Тоз правилник от хостинга мое си го заврее къде иска в БГ все още има Конституция,която е валидна и в Страсбург апропо



П.П.auto_g1zi баце не ползвам скайп ,опиши всичко на of_niknmax@abv.bg или в списъка с некоректните фирми ползвай линковете за добавяне на фирма


Дедо Медо

#39
Цитат на: Бриги Бичкията - Неделя, 10 Февруари, 2013, 18:49:13

по ал.2 Шефчетата могат да съдат този който е писал нещо си

Е така де я нали тва думам.


Коригиран цитат!

Бриги Магнито

ЦитатЕ така де я нали тва думам
Така де,но това не означава,че Админ и модератори ще ограничават моето право на слово ако го направат ал.1  ;) сещаваш ли се.

Взеха се насериозно много хора ма тц некой неща са ви трудни още успех.


Цитат на: ahil_73 - Неделя, 10 Февруари, 2013, 18:43:46
Предлагам админа в духа на коректност да каже с кого и от коя фирма е разговарял
Знааш ли кога ще дочакаш отговор а,май май никога


ahil_73

Цитат на: Бриги Бичкията - Неделя, 10 Февруари, 2013, 19:04:13
Така де,но това не означава,че Админ и модератори ще ограничават моето право на слово ако го направат ал.1  ;) сещаваш ли се.

Взеха се насериозно много хора ма тц некой неща са ви трудни още успех.

Знааш ли кога ще дочакаш отговор а,май май никога
Админ чакам..и май не само аз ... нали коректност или само от наша страна а ?

admin

Цитат на: Бриги Бичкията - Неделя, 10 Февруари, 2013, 18:49:13Баце по чл.39 ал.1 аз мога да съда Админа
по ал.2 Шефчетата могат да съдат този който е писал нещо си

Или с други думи да ви го разясня Администрацията на сайта е чиста от заплахите на шефовете,а трябва се притесни от вас членовете.
Тоз правилник от хостинга мое си го заврее къде иска в БГ все още има Конституция,която е валидна и в Страсбург апропо



П.П.auto_g1zi баце не ползвам скайп ,опиши всичко на of_niknmax@abv.bg или в списъка с некоректните фирми ползвай линковете за добавяне на фирма

Аз ли не се изразявам правилно или ти не можеш да ме разбереш? От обяд се опитвам да обясня, че няма как някой да се крие удобно зад анонимния си ник и на мой гръб да прави обидни и неверни публикации по адрес на когото и да е.

Цитат на: ahil_73 - Неделя, 10 Февруари, 2013, 19:12:50Админ чакам..и май не само аз ... нали коректност или само от наша страна а ?

Фирмата е Bomex и обаждането беше във връзка с фалшива обява за работа, пусната във форума от потребител, който няма нищо общо с ръководството й.
Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

SEMPER

И какво толкова.

Просто казваш  благодаря ви много за този сигнал, веднага ще взема мерки, ако в бъдеще пак забележите нещо,пишете ми на меила, че по телефона не винаги е удобно.
Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната

Бриги Магнито

Цитат на: admin - Неделя, 10 Февруари, 2013, 19:14:22


Фирмата е Bomex и обаждането беше във връзка с фалшива обява за работа, пусната във форума от потребител, който няма нищо общо с ръководството й.
:D :D :D :D :D Интересно ,обява викаш,а търкаме черният списък да има логика,разумно е може.

Не, не се пъни да ми обясняваш за анонимните,че са съм малко зает да обсъдим кой е анонимен и кой не в интернет пространството.

Оххххххххххххххххх кефите яко ей


Бриги Магнито