Политически коментари в темите
Форум на българските шофьори
Събота, 29 Юни, 2024, 14:03:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Политически коментари в темите  (Прочетена 4846 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
ИванТ
Потребител герой
*****

Рейтинг: +998/-25
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 567
Теми: 46



Активност
0%

Категории: В, В+Е, С, С+Е, D, D+E, М, Ткт


« -: Сряда, 05 Юни, 2013, 21:20:02 »
ОтговорОтговор

Предлагам въвеждане на регулация за политически изказвания, извън специално предвидените раздели "Политика и икономика" и "Новини". Все пак, форумът има предимно транспортна насоченост и е добре транспортните теми и раздели да бъдат максимално конкретни и полезни, а не да се използват за политически коментари (съществува специален раздел за тази цел) и излагане на партийна пропаганда.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Извода според мен е никой шеф нема интерес от по голема заплата и командировъчни не защото ще е на загуба,както твърди HORNET,а защото си оставя опцията да може да те обладае във всеки един момент!!
Форум на българските шофьори
« -: Сряда, 05 Юни, 2013, 21:20:02 »

 Активен
godji
Потребител герой
*****

Рейтинг: +132/-23
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 652
Теми: 10



Активност
0%

трактор автоматик


Ел. поща
« Отговор #1 -: Сряда, 05 Юни, 2013, 21:38:08 »
ОтговорОтговор

Подкрепям !

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

БЪДИ РАЗУМЕН !КАРАЙ ВНИМАТЕЛНО !Не карайте и не поствайте когато сте пили - после може да съжалявате !
Форум на българските шофьори
« Отговор #1 -: Сряда, 05 Юни, 2013, 21:38:08 »

 Активен
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3068
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #2 -: Сряда, 05 Юни, 2013, 22:38:36 »
ОтговорОтговор

    А аз предлагам да се въведе сутрешна проверка, рапорт за отсъстващите и налагане на наказания.
    За радост на новопръкналите се законотворци и модераторското войнство.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2465/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
0.4%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #3 -: Сряда, 05 Юни, 2013, 22:44:48 »
ОтговорОтговор

   А аз предлагам да се въведе сутрешна проверка, рапорт за отсъстващите и налагане на наказания.
    За радост на новопръкналите се законотворци и модераторското войнство.

А аз предлагам да ползваш най-новите кадри от Google Street View и да разгледаш "превъзходното" околовръстно на София. Повярвай ми, няма да откриеш подобна депресираща картинка в нито едно околовръстно в който и да е град в целия Европейски съюз. Предлагам още да си припомниш, че кмет на София беше бившия министър-председател на Република България. Ти на това асфалт ли му казваш?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter



* Ring.jpg (353.07 KB, 1697x734 - видяно 129 пъти.)
Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3068
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #4 -: Сряда, 05 Юни, 2013, 22:51:25 »
ОтговорОтговор

А аз предлагам да ползваш най-новите кадри от Google Street View и да разгледаш "превъзходното" околовръстно на София. Повярвай ми, няма да откриеш подобна депресираща картинка в нито едно околовръстно в който и да е град в целия Европейски съюз. Предлагам още да си припомниш, че кмет на София беше бившия министър-председател на Република България. Ти на това асфалт ли му казваш?

   Че аз къде съм твърдял, че този участък е добър? Просто не му беше дошъл реда. А на кметовете не им бери грижа - показателен е факта, че софиянци подкрепят изцяло Фандъкова.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2465/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
0.4%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #5 -: Сряда, 05 Юни, 2013, 23:03:54 »
ОтговорОтговор

   Че аз къде съм твърдял, че този участък е добър? Просто не му беше дошъл реда. А на кметовете не им бери грижа - показателен е факта, че софиянци подкрепят изцяло Фандъкова.

Ами като им е толкова акъла, да я подкрепят. Ти не виждаш ли, че все едно атомна бомба е паднала на това околовръстно? Не му бил дошъл реда на този участък. Кога ще му дойде, след 50 години ли?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Roshko
Гост
« Отговор #6 -: Четвъртък, 06 Юни, 2013, 00:17:07 »
ОтговорОтговор

Кога ще му дойде, след 50 години ли?

Съвсем скоро! Нали вече си имаме "Българска социалистическа Атака за Права и свободи". Ще потекат реки от мед и масло, защо ти е асфалт? Ще се къпем в мляко и ще закусваме пържоли без хляб! Ще ни оправят не по три, а по четири пъти на ден. Три пъти поединично и за финал групово. Надявам се да останем доволни, нали с толку зор си го изпросихме! Особено кът спрат сите европейски кранчета и руснаците ни турат бесилото - 25-30 милиарда за Белене че цъфнем и че вържем. И този път да не се излагат с някакви смешни хонорарчета по милион и половина. Те експертен кабинет ли са или лукови глави!? Долен Хитлеров с едно натискане на бутончето по десет милки прибира... Ухилен Смотан Ухилен

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #7 -: Събота, 08 Юни, 2013, 09:02:36 »
ОтговорОтговор

Съвсем скоро! Нали вече си имаме "Българска социалистическа Атака за Права и свободи". Ще потекат реки от мед и масло, защо ти е асфалт? Ще се къпем в мляко и ще закусваме пържоли без хляб! Ще ни оправят не по три, а по четири пъти на ден. Три пъти поединично и за финал групово. Надявам се да останем доволни, нали с толку зор си го изпросихме! Особено кът спрат сите европейски кранчета и руснаците ни турат бесилото - 25-30 милиарда за Белене че цъфнем и че вържем. И този път да не се излагат с някакви смешни хонорарчета по милион и половина. Те експертен кабинет ли са или лукови глави!? Долен Хитлеров с едно натискане на бутончето по десет милки прибира... Ухилен Смотан Ухилен

Така е.Който го може-го може.По-лошо ще става-по-добре-не.Мислете му Вие.И да пишете и да не пишете тук-няма да има напредък,докато не заработи икономиката и пазара.Друго всичко е философия на халост.Бъдещето ни е БЯЛО робство. Плезещ се Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #8 -: Събота, 08 Юни, 2013, 12:46:16 »
ОтговорОтговор

Мислете му Вие.

Повече от милион българи мислихме кога гласувахме. Сега останалите да му мислите...!  Смотан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
ivopifeca
Потребител герой
*****

Рейтинг: +196/-2525
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 2183
Теми: 113



Активност
0%

ALFA ROMEO75|ПОВЕЧЕ КОЛЕГА ОТКОЛКОТО РАБОТНИК


Ел. поща
« Отговор #9 -: Неделя, 09 Юни, 2013, 17:48:20 »
ОтговорОтговор

И аз смятам,че форума е за камиони ,транспорт и т.н.,нека обсъждаме повече тежкотоварни автомобили,марките от тях,карането на тях,ако щете нека повече дискусии и за леки автомобили,нека по леко с тия политики.Няма ли форуми само за политически дискусии?Давайте повече клипове на маневри с композиции,трудни такива,давайте повече снимки на красиви камиони,давайте съвети на търсещите работа,ако можете да им помогнете Намигване

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #10 -: Неделя, 09 Юни, 2013, 17:55:47 »
ОтговорОтговор

Иво, тубата е пълна със споменатите клипове, а тя не е единствена. Няма да ти стигне животът да ги изгледаш. Пълно е и със сайтове за предлагане на работа - какво от това?
Тук потребителите сме на първо място хора, професията е само едно от нещата които ни свързват.
Колко пъти ти се е случвало да чуеш или изречеш: " Хайде стига сме си говорили за работа, дайте да сменим темата"?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Димитър Бомбаджиев
Младши потребител
**

Рейтинг: +15/-141
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 51
Теми: 2



Активност
0%

Аз съм луд! А ти колега!?


Ел. поща
« Отговор #11 -: Сряда, 17 Юли, 2013, 15:35:24 »
ОтговорОтговор

А аз предлагам да ползваш най-новите кадри от Google Street View и да разгледаш "превъзходното" околовръстно на София. Повярвай ми, няма да откриеш подобна депресираща картинка в нито едно околовръстно в който и да е град в целия Европейски съюз. Предлагам още да си припомниш, че кмет на София беше бившия министър-председател на Република България. Ти на това асфалт ли му казваш?

 Да попитам: admin-а, не трябва ли да е политически неутрален! Той като папа на сайта трябва е А-политичен!
Чета няколко коментара из политическия раздел и ...червенее като на маймуна дупето!

хахахха...четох малко admin-а, той наистина влюбен в червените кхмери...малиии, малии...дали па не му дават безплатно пица с бозичка

Кой най-папата тука!? Да каже може ли администрация с служебен рег да влиза и да разпространява политически пристрастия.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

''Без болка няма любов''-казал заека и скочил върху таралежа!
dinko_ferrari
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +28/-17
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 191
Теми: 8



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #12 -: Сряда, 17 Юли, 2013, 16:12:10 »
ОтговорОтговор

Да попитам: admin-а, не трябва ли да е политически неутрален! Той като папа на сайта трябва е А-политичен!
Чета няколко коментара из политическия раздел и ...червенее като на маймуна дупето!
Не е лошо човек да има мнение и да го изразява.Проблема идва когато е убеден , че е единственото правилно, опитва се да го налага и не приема чуждите мнения.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2465/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
0.4%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #13 -: Сряда, 17 Юли, 2013, 17:55:57 »
ОтговорОтговор

Да попитам: admin-а, не трябва ли да е политически неутрален! Той като папа на сайта трябва е А-политичен!
Чета няколко коментара из политическия раздел и ...червенее като на маймуна дупето!

хахахха...четох малко admin-а, той наистина влюбен в червените кхмери...малиии, малии...дали па не му дават безплатно пица с бозичка

Кой най-папата тука!? Да каже може ли администрация с служебен рег да влиза и да разпространява политически пристрастия.

Би ли опитал да обясниш какво точно имаш предвид, защото от недомлъвките ти оставам с убеждение, че се опитваш да ме оклеветиш по някакъв начин? Посочи ми една моя публикация, в която се изявявам като симпатизант на лява партия и в частност на БСП. Това, че не харесвам ГЕРБ и Борисов по никакъв начин не ме прави фен на политическите му опоненти. Освен това бих искал да ми посочиш моя публикация, в която открито агитирам за една или друга партия. Благодаря ти предварително.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Димитър Бомбаджиев
Младши потребител
**

Рейтинг: +15/-141
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 51
Теми: 2



Активност
0%

Аз съм луд! А ти колега!?


Ел. поща
« Отговор #14 -: Сряда, 17 Юли, 2013, 18:08:00 »
ОтговорОтговор

Би ли опитал да обясниш какво точно имаш предвид, защото от недомлъвките ти оставам с убеждение, че се опитваш да ме оклеветиш по някакъв начин? Посочи ми една моя публикация, в която се изявявам като симпатизант на лява партия и в частност на БСП. Това, че не харесвам ГЕРБ и Борисов по никакъв начин не ме прави фен на политическите му опоненти. Освен това бих искал да ми посочиш моя публикация, в която открито агитирам за една или друга партия. Благодаря ти предварително.

г-н/жо admin, в Република България има две политически сили в последните няколко години които се борят за лидерство в политическото пространство. Когато системно/тенденциозно показваш отношението си към едната - не е трудно и за негърчето да си направи извода. Не смяташ ли г-н/жо admin, че барековщината не е положително явление в медийния ни живот. Медийте са да служат на хората, а не на Партийте! Учудих се като видях в политическите дискусия участие на длъжностно лице от сайта. Този рег "admin", е рег на неутарлитета, рег който трябва да успокоява страстите в даден момент..."Дааа", ама "Не"!-как каза на времето Пеци Бочаров

Никой не те кара да харесваш ББ, никой не те кара да не харесваш Станишев - въпрос на избор! Влез в сайта с друг юзерски рег/потребителски/ и защитавай/афиширай/ политическите си пристрастия, но със служебния просто е недопустимо!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

''Без болка няма любов''-казал заека и скочил върху таралежа!
Етикети:
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!