Политически коментари в темите
Форум на българските шофьори
Сряда, 26 Юни, 2024, 20:52:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Политически коментари в темите  (Прочетена 4830 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2461/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #15 -: Сряда, 17 Юли, 2013, 18:27:20 »
ОтговорОтговор


Г-н admin, в Република България има две политически сили в последните няколко години които се борят за лидерство в политическото пространство. Когато системно/тенденциозно показваш отношението си към едната - не е трудно и за негърчето да си направи извода. Не смяташ ли г-н admin, че барековщината не е положително явление в медийния ни живот. Медийте са да служат на хората, а не на Партийте! Учудих се като видях в политическите дискусия участие на длъжностно лице от сайта. Този рег "admin", е рег на неутарлитета, рег който трябва да успокоява страстите в даден момент..."Дааа", ама "Не"!-как каза на времето Пеци Бочаров

Напълно тенденциозно показвам, че афиширащата се партия на гражданите за европейско развитие, повтарям европейско развитие е съставена предимно от лица, за които личното облагодетелстване стои на преден план. Наред с това приемането на лобистки закони се превърна в ежедневие през последните 4 години. И накрая, но не на последно място ще те помоля да не ми вменяваш собствените си разсъждения, които ми се струват малко посредствени.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Сряда, 17 Юли, 2013, 18:27:20 »

 Активен
Димитър Бомбаджиев
Младши потребител
**

Рейтинг: +15/-141
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 51
Теми: 2



Активност
0%

Аз съм луд! А ти колега!?


Ел. поща
« Отговор #16 -: Сряда, 17 Юли, 2013, 18:32:30 »
ОтговорОтговор

Напълно тенденциозно показвам, че афиширащата се партия на гражданите за европейско развитие, повтарям европейско развитие е съставена предимно от лица, за които личното облагодетелстване стои на преден план. Наред с това приемането на лобистки закони се превърна в ежедневие през последните 4 години. И накрая, но не на последно място ще те помоля да не ми вменяваш собствените си разсъждения, които ми се струват малко посредствени.

Админ-е, май не ме четеш...или ме четеш неправилно-явно чатим на различни езици! Барековщината е лепкаво явление!
Аз с теб не водя полемика ГЕРБ, БСП, ДПС и т.н. Ти с този рег нямаш право на афиширане на политически пристрастия в този сайт!!!
ТИ ТРЯБВА ДА СИ НАДПАРТИЕН!


Наполеон към Т. Живков:
- Господин Живков, ако имах вашите медии никой никога нямаше да узнае, че съм изгубил битката при Ватерлоо!

 Заека и вълкъ пиели вода от едно поточе - вълкъ по-отгоре, а зайчето по-отдолу.
-Зайьо-байьо мътиш ми водата - рекъл вълкъ!
-Как ще ти я мътя вълчо, та ти пиеш от по-горе-рекло зайчето!
-Мътиш ми не мътиш, щъ изям-троснал се вълкъ!
 
Всякакви асоциации са неверни!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

''Без болка няма любов''-казал заека и скочил върху таралежа!
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Сряда, 17 Юли, 2013, 18:32:30 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2461/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #17 -: Сряда, 17 Юли, 2013, 19:15:49 »
ОтговорОтговор

Админ-е, май не ме четеш...или ме четеш неправилно-явно чатим на различни езици! Барековщината е лепкаво явление!
Аз с теб не водя полемика ГЕРБ, БСП, ДПС и т.н. Ти с този рег нямаш право на афиширане на политически пристрастия в този сайт!!!
ТИ ТРЯБВА ДА СИ НАДПАРТИЕН!


Наполеон към Т. Живков:
- Господин Живков, ако имах вашите медии никой никога нямаше да узнае, че съм изгубил битката при Ватерлоо!

Напротив, чета те много правилно и за твое успокоение ще напиша, че не харесвам нито ГЕРБ, нито БСП, нито ДПС, нито Атака, нито която и да е от досегашните партии на статуквото. Всички виждаме до къде ни доведе този политически модел. На България е нужна съвсем нова и различна политическа класа, а не подобни крадци, облагодетелстващи се на гърба на народа.

И нещо за четене и размисъл: http://www.dnevnik.bg/analizi/2013/07/16/2103515_demokraciia_v_nai-chist_vid/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
lefterow
Старши потребител
****

Рейтинг: +220/-99
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 391
Теми: 7



Активност
0%

« Отговор #18 -: Сряда, 17 Юли, 2013, 21:48:52 »
ОтговорОтговор

Админ-е, май не ме четеш...или ме четеш неправилно-явно чатим на различни езици! Барековщината е лепкаво явление!
Аз с теб не водя полемика ГЕРБ, БСП, ДПС и т.н. Ти с този рег нямаш право на афиширане на политически пристрастия в този сайт!!!
ТИ ТРЯБВА ДА СИ НАДПАРТИЕН!


Наполеон към Т. Живков:
- Господин Живков, ако имах вашите медии никой никога нямаше да узнае, че съм изгубил битката при Ватерлоо!

 Заека и вълкъ пиели вода от едно поточе - вълкъ по-отгоре, а зайчето по-отдолу.
-Зайьо-байьо мътиш ми водата - рекъл вълкъ!
-Как ще ти я мътя вълчо, та ти пиеш от по-горе-рекло зайчето!
-Мътиш ми не мътиш, щъ изям-троснал се вълкъ!
 
Всякакви асоциации са неверни!


Браво. Перфектно мнение. Но няма нищо съществено.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Димитър Бомбаджиев
Младши потребител
**

Рейтинг: +15/-141
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 51
Теми: 2



Активност
0%

Аз съм луд! А ти колега!?


Ел. поща
« Отговор #19 -: Сряда, 17 Юли, 2013, 21:57:45 »
ОтговорОтговор

admin, в другите раздели може да спорим и дискутираме ако си широко скроен. Тука си налагам мораториум спрямо твои изкази!

lefterow , кога се ритат атовете - магаретата стоят настрани!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

''Без болка няма любов''-казал заека и скочил върху таралежа!
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +712/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #20 -: Петък, 02 Август, 2013, 13:09:34 »
ОтговорОтговор

admin, в другите раздели може да спорим и дискутираме ако си широко скроен. Тука си налагам мораториум спрямо твои изкази!

lefterow , кога се ритат атовете - магаретата стоят настрани!


Я виж ти митко бомбата станал ат.Стига с тия политици.Вие шофьори ли сте или клакьори на политически некадърници.Я ходи да снимаш следващите серии .На всеки километър“. Готин

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #21 -: Петък, 02 Август, 2013, 14:16:48 »
ОтговорОтговор

Напълно тенденциозно показвам, че афиширащата се партия на гражданите за европейско развитие, повтарям европейско развитие е съставена предимно от лица, за които личното облагодетелстване стои на преден план. Наред с това приемането на лобистки закони се превърна в ежедневие през последните 4 години. И накрая, но не на последно място ще те помоля да не ми вменяваш собствените си разсъждения, които ми се струват малко посредствени.
Само че като admin на форума напълно тенденциозно трябва да си неутрален... Бомбаджиев няколко пъти се опита да ти го обясни ама не вдяваш... Така все едно БКП-то са си направили форум и са си сложили админи да плюцат по опонентите  Ъ?
Ако искаш да плюеш по някой си направи друга регистрация, излез със името си и плюй колкото искаш.
Само дето от 5 месеца предишните ги няма, а не те виждам да плюеш новите  Ухилен Съвпадение нали.
Аз лично досега не съм видял друг форум, в който админите така да афишират политическите си убеждения.
 

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2461/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #22 -: Петък, 02 Август, 2013, 15:01:51 »
ОтговорОтговор

Само че като admin на форума напълно тенденциозно трябва да си неутрален... Бомбаджиев няколко пъти се опита да ти го обясни ама не вдяваш... Така все едно БКП-то са си направили форум и са си сложили админи да плюцат по опонентите  Ъ?
Ако искаш да плюеш по някой си направи друга регистрация, излез със името си и плюй колкото искаш.
Само дето от 5 месеца предишните ги няма, а не те виждам да плюеш новите  Ухилен Съвпадение нали.
Аз лично досега не съм видял друг форум, в който админите така да афишират политическите си убеждения.

Във всички случаи не си ти човекът, който ще ми казва къде, колко и какви регистрации да си правя. Освен това изключително слабо ме интересува какво си видял в други форуми. И накрая, но не на последно място политическите ми убеждения не са свързани с една или друга партия, с ляво, дясно или център, а са израз на непримиримостта ми към политическото шарлатанство, което наблюдавам от двадесет и няколко години насам, а и преди това също.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #23 -: Петък, 02 Август, 2013, 15:17:34 »
ОтговорОтговор

Във всички случаи не си ти човекът, който ще ми казва къде, колко и какви регистрации да си правя. Освен това изключително слабо ме интересува какво си видял в други форуми. И накрая, но не на последно място политическите ми убеждения не са свързани с една или друга партия, с ляво, дясно или център, а са израз на непримиримостта ми към политическото шарлатанство, което наблюдавам от двадесет и няколко години насам, а и преди това също.
Ти за тебе ли си го направил този форум? Да си драскаш и другите да ти се възхищават???
Добре си усвоил партизанските похвати...  Млъкнал
И накрая, но не на последно място, като убежденията ти не са свъзани с партия или идеология, защо ревеш на умряло срещу герб, а дума не обелваш за костов, станишев, виденов, царя, доган, местан, насран и всичката друга измет дето ни управлява през последните 70 години???

П.П.: Ако форума си е за теб, просто ни кажи да не се пънем да пишем, а само да ти четем речите  Ъ?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2461/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #24 -: Петък, 02 Август, 2013, 18:13:54 »
ОтговорОтговор

Ти за тебе ли си го направил този форум? Да си драскаш и другите да ти се възхищават???
Добре си усвоил партизанските похвати...  Млъкнал
И накрая, но не на последно място, като убежденията ти не са свъзани с партия или идеология, защо ревеш на умряло срещу герб, а дума не обелваш за костов, станишев, виденов, царя, доган, местан, насран и всичката друга измет дето ни управлява през последните 70 години???

П.П.: Ако форума си е за теб, просто ни кажи да не се пънем да пишем, а само да ти четем речите  Ъ?

Писал съм и за цялата изброена от теб измет, но явно не си забелязал. И това, че напоследък не пиша, е свързано с лични мотиви.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +712/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #25 -: Петък, 02 Август, 2013, 19:45:50 »
ОтговорОтговор

Само че като admin на форума напълно тенденциозно трябва да си неутрален... Бомбаджиев няколко пъти се опита да ти го обясни ама не вдяваш... Така все едно БКП-то са си направили форум и са си сложили админи да плюцат по опонентите  Ъ?
Ако искаш да плюеш по някой си направи друга регистрация, излез със името си и плюй колкото искаш.
Само дето от 5 месеца предишните ги няма, а не те виждам да плюеш новите  Ухилен Съвпадение нали.
Аз лично досега не съм видял друг форум, в който админите така да афишират политическите си убеждения.
 

Още един отнесен от вихъра.Абе тоя Бойко наистина Ви е преобразил.Какво се чудиш.Миниистър-председател-пожарникар.Кметове-доктори,пожарникари и разни други елементи,които са се нагласили да папат на наш гръб.Ейтолкова лакомии не бях виждал последните няколко години.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
rolly_s
Старши потребител
****

Рейтинг: +705/-292
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 273
Теми: 10



Активност
0%

няма втори шанс за първо впечатление


Ел. поща
« Отговор #26 -: Петък, 02 Август, 2013, 22:10:57 »
ОтговорОтговор

Българските шофьори са ХОРА мислещи,чувстващи.Имат и трябва да имат мнение.И кое е лошото да го изкажат и споделят с колеги.А по повод разправията с Admin-a,само президента на републиката трябва да е надпартиен.И той е човек пълноправен гражданин на тая република ,и е добре да знаем вижданията му по всички въпроси..Не виждам проблем в това,че е изказал мнение

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не ми казвай какво да правя, защото ще ти кажа къде да идеш
batalov80
Старши потребител
****

Рейтинг: +712/-409
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 477
Теми: 9



Активност
0%


« Отговор #27 -: Събота, 24 Август, 2013, 10:32:51 »
ОтговорОтговор

Защо не?Политиката е основата на живота.Всяка дейност е свързана с политиката.Проверете какво значи политика.Начина да управляваш.И като не можеш-затъваш.Това няма нищо общо с някакви идеи,които не могат да се осъществят.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!