• Welcome to Форум на българските шофьори.
 

Безплатно Skype в цяла Европа на Vodafone.

Започната от Seksislav, Четвъртък, 10 Октомври, 2013, 11:24:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

rider777

Баси гадостта,,,  като че ли ще обеднеят тия евреи от Водафон ,,,,  ,,,,,,,,,,
Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

rider777

Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

Roshko

Цитат на: rider777 - Петък, 07 Февруари, 2014, 19:16:15
Баси гадостта,,,  като че ли ще обеднеят тия евреи от Водафон ,,,,  ,,,,,,,,,,

Виж, самия факт, че почти една година съществуваше това е шокиращ. Умисъл и грешка са еднакво възможни тези. Мобилен оператор от такъв мащаб да предостави абсолютно безплатно възможност да провеждане на разговори, дори видео цяла година или повече е меко казано нерентабилна, още повече нелоялна. Такава компания да допусне такава "грешка" струваща й огромни пари - също! Това винаги е било и ще бъде сериозна загадка за мен...

Roshko


valers

Цитат на: Roshko - Петък, 07 Февруари, 2014, 19:57:51
Виж, самия факт, че почти една година съществуваше това е шокиращ. Умисъл и грешка са еднакво възможни тези. Мобилен оператор от такъв мащаб да предостави абсолютно безплатно възможност да провеждане на разговори, дори видео цяла година или повече е меко казано нерентабилна, още повече нелоялна. Такава компания да допусне такава "грешка" струваща й огромни пари - също! Това винаги е било и ще бъде сериозна загадка за мен...
Картата ми на сфр още е жива макар че не искат да я заредат никаде аз я заредих онлайн скипе май не върви но телеграм и бтв имам.

Enviado desde mi ASUS_Z010D mediante Tapatalk


valers