Запис на заповед
Форум на българските шофьори
Сряда, 26 Юни, 2024, 12:26:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Запис на заповед  (Прочетена 3260 пъти)
0 Членове и 18 Гости преглежда(т) тази тема.
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +800/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #15 -: Четвъртък, 20 Март, 2014, 22:52:25 »
ОтговорОтговор

Живи и здрави  да сте, радвам се че сте успели..... Аз спирам да пиша по въпроса със ЗЗ, тъй като нямам какво повече да добавя. Лично аз никога не бих приел ЗЗ като обезпечение на кредит, но ......
С интерес следя темата. Аз лично няколко пъти съм бягал като ,,дявол от тамян" от ЗЗ, но какво означава абревиатурата СИО?

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
Форум на българските шофьори
« Отговор #15 -: Четвъртък, 20 Март, 2014, 22:52:25 »

 Активен
ceko1969
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +72/-1
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 134
Теми: 1



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #16 -: Четвъртък, 20 Март, 2014, 23:03:25 »
ОтговорОтговор

С интерес следя темата. Аз лично няколко пъти съм бягал като ,,дявол от тамян" от ЗЗ, но какво означава абревиатурата СИО?

СИО - Съпружеска Имуществена Общност, т.е. нещата придобити по време на брака, с тях не може да се разпорежда само единия съпруг, нищо че се водят само на негово име (примерно колата придобита по време на брак), за това при изповядване на сделки се попълва И декларация по чл. 24, ал.8 от ЗННД  и ако се окаже че предмета на сделката е СИО, се изисква участието и на съпруг/а в нея.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Форум на българските шофьори
« Отговор #16 -: Четвъртък, 20 Март, 2014, 23:03:25 »

 Активен
naum4o
Потребител герой
*****

Рейтинг: +800/-20
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 707
Теми: 71



Активност
0%

Cogito ergo sum


Ел. поща
« Отговор #17 -: Четвъртък, 20 Март, 2014, 23:06:34 »
ОтговорОтговор

СИО - Съпружеска Имуществена Общност, т.е. нещата придобити по време на брака, с тях не може да се разпорежда само единия съпруг, нищо че се водят само на негово име (примерно колата придобита по време на брак), за това при изповядване на сделки се попълва И декларация по чл. 24, ал.8 от ЗННД.
Благодаря за информацията!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Като толкова ви се иска да боядисвате паметници, то идете пред посолството на САЩ и боядисайте паметника на онези, които изравниха София със земята през зимата на 1943-1944г., но ония там ще ви отстрелят като кучета, защото за тях не сте нищо повече от самопродали се РОБИ!
drago_pavlov
Старши потребител
****

Рейтинг: +62/-133
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 403
Теми: 11



Активност
0%

« Отговор #18 -: Петък, 21 Март, 2014, 12:44:07 »
ОтговорОтговор

Живи и здрави  да сте, радвам се че сте успели..... Аз спирам да пиша по въпроса със ЗЗ, тъй като нямам какво повече да добавя. Лично аз никога не бих приел ЗЗ като обезпечение на кредит, но ......
Aз също няма какво повече да кажа.
Лично аз никога не бих подписал ЗЗ за пари, които не съм получил...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
stoil nedev
Старши потребител
****

Рейтинг: +300/-158
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 416
Теми: 5



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #19 -: Петък, 21 Март, 2014, 18:51:22 »
ОтговорОтговор

В една фирма дето те карат да подписваш нещо за пари , които не сиполучил , обръщай гърба и си тръгвай безмълвно.
Аз правя точно така!!!
При подпис просто ГОРИШ!!!!!!! Ядосан

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Стресни се, племе закъсняло!   Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!  След теб потомство иде цяло - какво ще да му завещайш?       
                       Иван Вазов
Етикети:
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!