• Welcome to Форум на българските шофьори.
 

Ехоооо.....

Започната от micyri, Петък, 16 Юни, 2017, 15:06:26

« назад - напред »

0 Потребители и 1 гост преглеждат тази тема.

micyri

Само питам,що така умряло от 2 дена?
Да не се е бъгнал форума или много се разработихте и не остава време за драсканици!

micyri


micyri

Да не би да търсите хотели за събота и неделя?
Иво и тебе те няма, не е на добре работата....

micyri


imter

Е сега,като пие 2-3 бири ще му дойде музата и ще раздвижи нещата с някоя нова мисъл ;D ;D ;D .

micyri

Аре наздраве тогава  ;)
Аз си мислех всички да не са на опашката на Капитана :
https://fakti.bg/bulgaria/243261-5-km-kolona-ot-tirove-na-gkpp-kapitan-andreevo

rider777

Е, кво да пиша и после да ми обясняват кво тъпо копеле съм щот съм бил казал еди кво си ,,,,,,,, 
   Аре трябва ми сериозен шофер дето да не е пияница и лентяй,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

imter

Бате Иво има сериозни шофери,ама трябва да си промениш условията.

down_shiftеr

Цитат на: rider777 - Събота, 17 Юни, 2017, 09:27:51
Е, кво да пиша и после да ми обясняват кво тъпо копеле съм щот  ,,,,,,,,  
  Аре трябва ми сериозен шофер дето да не е пияница и лентяй,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Братчед , за пиенето ОК. , ама я кажи какво е лентяй според твойта мярка ? ??? ??? ???

Някой ,който не си е уплътнил на 100% времето за каране , за да не спи по джобовете на пътя , или за да е РАБОТЯГА , с кофата и гъбата трябва да мие джантите на таралясника.... ;D ;D ;D

down_shiftеr

Цитат на: down_shiftеr - Събота, 17 Юни, 2017, 10:13:57...  какво е лентяй .... ? ??? ??? ???

Да ви споделя само един смешен случай - какво е лентяй според шевчетата... ;D

..... спирам да правя  междинна пауза , която съвпада с времето когато трябва да обядвам .... звъни ми *диспонентка* и с остър тон пита - Пешо вече 40 мин. стоиш , що не караш ??? - съответно отнася една благословия , след малко звъни и шефа , и той отнася един сиктир.

и те така..... ;D
------------------------------------------------

п.с. тва  на Райдера естествено няма как да се случи - той дорде кара мое си сготви боб по манастирски ... и друсан кебап...... ;D ;D ;D

Бриги Магнито

#8
Цитат на: rider777 - Събота, 17 Юни, 2017, 09:27:51
Е, кво да пиша и после да ми обясняват кво тъпо копеле съм щот съм бил казал еди кво си ,,,,,,,,  
  Аре трябва ми сериозен шофер дето да не е пияница и лентяй,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Е ти едно ЦиВи брат


loshdancho

Ха-ха...
На моментен мое и го докарам....
Райбер, давай оферти, че станааме двама, и че се млатиме за местоположението у кабинета.
П.П. Това къде остане, си е мое... Пък и треа и маркуч служебен да има да се пълнят "служебните" туби.



ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.

micyri

Е ти колко правиш среден ?

rider777

Не снимай моментния,,,,, дай кът Бриги средния за 2000 км,,,     баси,,, даваш 2000€ месечно а умника си мислел, че има някаква уловка,,,,,, аре отивайте да бачкате у западни фирми и пълнете чувалите с кинти,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

briko

Уважавам работодателите! Знам какво е и колко е трудно и отговорно. За съжаление 6 месеца не мога да открия български работодател, който да напише в трудовия договор: осн. заплата мин. 1200лв., срок на командировка 4 седмици и конкретна сума на ден командировъчни.

loshdancho

Средния е  според зависи (от тубите).
ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.

SEMPER

Данчо,  ;D преди  много време на една бензиностанция бях видял една ДАФинка с един голям душмански сандък. Шофьора спря на колонката, отвори сандъка, вътре имаше плътно наредени шест пластмасови тубички по 30 литра, с гърлата нагоре. Човека най безсрамно си напълни първо тубетата, и после пръсна малко нафта и в резервора.

Така като гледам, почвам да си мисля че може и теб да съм видял :D :D :D
Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната

SEMPER

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната