• Welcome to Форум на българските шофьори.
 

Бихте ли го повторили...?

Започната от Бриги Магнито, Събота, 12 Май, 2018, 12:55:05

« назад - напред »

0 Потребители и 2 гости преглеждат тази тема.

Бриги Магнито

Здраво Бичкии, въртим неква дневна пауза у Хърватска и докато се чудех колко ли ще ме изпердашат Хърватските концесионери на аутобани в мен изплува един въпрос, който звучи така.
Ако има втори живот, бих ли го повторил като шофьор или не?
Та се чудя, бихте ли повторили живота, който живеете, ако Ви се отдаде такава възможност?


Бриги Магнито



Boroman21

Цитат на: Бриги Магнито - Събота, 12 Май, 2018, 12:55:05
Здраво Бичкии, въртим неква дневна пауза у Хърватска и докато се чудех колко ли ще ме изпердашат Хърватските концесионери на аутобани в мен изплува един въпрос, който звучи така.
Ако има втори живот, бих ли го повторил като шофьор или не?
Та се чудя, бихте ли повторили живота, който живеете, ако Ви се отдаде такава възможност?
Да ама не на тоя континент , искам надалече от Европа и САЩ :)

Boroman21


pirovski

Бриги,магнито,заслужава си разбира се.След свършената работа се стига до,господата бизнесмени да се жалват.Не можем,ще фалираме(тук сам целият капацитет от речника на господин Стефанов,може да каже истината).Лидерите на света,просто,ясно,предлагат решение,приемат,всичко е готово.Правилата нарушават ли се,властелините,създават железни.

rider777

Пировски,,,, ама кАжи честно,,,, Има ли нещо друго освен вакум в тази твоята манерка ???
Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

цецодебел

Цитат на: pirovski - Събота, 12 Май, 2018, 22:17:56
Бриги,магнито,заслужава си разбира се.След свършената работа се стига до,господата бизнесмени да се жалват.Не можем,ще фалираме(тук сам целият капацитет от речника на господин Стефанов,може да каже истината).Лидерите на света,просто,ясно,предлагат решение,приемат,всичко е готово.Правилата нарушават ли се,властелините,създават железни.
За кой ли път да помоля за превод  ??? Или поне разтълкуване !
Карам си нормално , вече съм ПЕНСИЯ

pirovski

Господин Стефанов,позволява си да Ви съветвам,да не четете следващото.Един пример:със съпругата Ви съм,взели сме букет Мурсалски чай,тя ми тънаника любовни мелодий,консумираме чай с любов,Вие се появяватев във Ваш стил,на кон с железни брони,облечен също в железни брони с меч в ръка,а в другата щит.Ще спасявате децата,себеси от загуба на майка,съпруга.Оттеглям се,живея в 21 век,Вие спасявайте,аз,вече опитах...

loshdancho

 Евала Пищовски, задобряваш....
ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.

Бриги Магнито

Цитат на: Boroman21 - Събота, 12 Май, 2018, 16:13:03
Да ама не на тоя континент , искам надалече от Европа и САЩ :)
Азия и Африка или Южна Америка?
Лично аз не съм по студа и да въртим геврек из Антарктида не ми е на оферта.

Пировски, как мислиш властелините, трябва ли да благодарят на Райдера, затова, че посредством филмовата си кариера е единственият, който зарибява нови звезди в транспортният сектор?


rider777

Пировски,,,,,,,,,, верно ходи се лекувай !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Бриги, мани, че аз знам за поне над 20 000 чиляка дето са се запалили по занаята от малоумните ми клипчета,,,,, а те съм сигурен, че са и мнооооо повече,,,,,,  така, че поемам си вината затова, че куцо, кьораво и сакато стана камионджия за последните 7-8 години,,,,,,,,,,,,,,,,,
Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

pirovski

Бриги,магнито,отговорът ми е положителен.Успее ли да лицензира дейсността,ще получи благодарност.

loshdancho

Пиромански, освен им ти да си се зарибил от там.

ПРОСТ(о) шофьор!  Малии за това някога се учеше 3-4год.

Бриги Магнито

Райдер що вина брат, в момента колко фирми-школи се опитва да направи същото.
Ти успя с клипчета.
Ако живееш втори живот би ли направил няколко сезона от поредицата?
В края на крайщата твойте клипчета показват насока на желаещите.
Та с две думи гинеколог или шофер, през другият живот?


Boroman21

Бриги ,
  Австралия баце тама е истината . За сега са стабилни  , ама ще ги видим като почнем да им въртим вътрешно по 3 месеца :)

rider777

Бриги,,,,, ако мога да изживея живота отново ,,,, само в камиона.
Никога не съм обичал и толерирал тъпанарите, мързеливците, завистливците, злобарите и ,,,,,,,,,,,,
Колкото по-нависоко се реем, толкова по-дребни изглеждаме на онези, които не могат да летят.
Най-добрият учител в живота е опитът. Вярно, взима скъпо, но обяснява разбираемо ,,,,,,,,,,,,

Бриги Магнито

Цитат на: Boroman21 - Неделя, 13 Май, 2018, 15:56:49
Бриги ,
  Австралия баце тама е истината . За сега са стабилни  , ама ще ги видим като почнем да им въртим вътрешно по 3 месеца :)
Че им таковаме, таковата.
Идея си нямат с кой си имат работа.
Едно не ме кефи там, при толкова ремаркета ако си на групаж ти трябват две палета за ЧМР-та


Бриги Магнито