Дата: 29 Март 24, 15:02 pm
Do you already have an account?

Забравил си паролата?


collapse
 Къде ми е политиката?



0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Mandor


Начинаещ
Публикации 19
Рейтинг: +5/-0
Информирай модератор

Неактивен Неактивен

  • *

  • 19
    Публикации

  • Пол: Мъж

Къде ми е политиката? Ако иска разрешение от админа, за да чета и пиша там- кандидатствам за това разрешение.
Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.

Форум на българските шофьори

Къде ми е политиката?
« -: Събота, 22 Февруари, 2014, 20:46:12 »

admin


Администратор
Публикации 17
Рейтинг: +2/-0
Информирай модератор

Неактивен Неактивен

  • *****

  • 17
    Публикации

  • Пол: Мъж

Къде ми е политиката? Ако иска разрешение от админа, за да чета и пиша там- кандидатствам за това разрешение.

Вече имаш достъп.
Ще използвам случая да напомня, че достъп до раздел "Политика и икономика" се получава само чрез изрична заявка от страна на потребителите!
Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

Форум на българските шофьори

Re: Къде ми е политиката?
« Отговор #1 -: Неделя, 23 Февруари, 2014, 09:32:19 »

batalov80


Начинаещ
Публикации 31
Рейтинг: +2/-0
Информирай модератор

Неактивен Неактивен

  • *

  • 31
    Публикации

  • Пол: Мъж

Къде ми е политиката? Ако иска разрешение от админа, за да чета и пиша там- кандидатствам за това разрешение.

А,какво е политика-начин на управление.Мен ми се струва,че такава тема не е необходимо да има.Във всяка дейност съществува политиката-добрия начин да го направиш.

Mandor


Начинаещ
Публикации 19
Рейтинг: +5/-0
Информирай модератор

Неактивен Неактивен

  • *

  • 19
    Публикации

  • Пол: Мъж

Става дума за раздела "Политика и икономика". Защото всички знаят как да се управлява държавата по-добре от мин. съвет. Естествено разбираме от футбол пвече от треньора на нац. отбор. И те така  8)
Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.

batalov80


Начинаещ
Публикации 31
Рейтинг: +2/-0
Информирай модератор

Неактивен Неактивен

  • *

  • 31
    Публикации

  • Пол: Мъж

Не съм съгласен да има такава тема. Пак повтарям,че всяка наша дейност е свързана с политиката и икономиката. Даже изборите в които ще участваме нещата опират до пари и кой да намаже повече. Аз съм против всякакъв вид съюзи,организации,партии които влачат от нашия гръб.Не се ли изчисти това,все ще си бъдем девета дупка на кавала. 8)

Mandor


Начинаещ
Публикации 19
Рейтинг: +5/-0
Информирай модератор

Неактивен Неактивен

  • *

  • 19
    Публикации

  • Пол: Мъж

По-скоро с икономиката. Все пак е дейност, която генерира печалба. И при това нашата дейност е постоянна, почти ежедневна. Докато участието ни в политиката е епизодично, от избори на избори.
Поне аз не знам някой от пишещите в този, или в стария форум да се занимава активно с политика. Изключвам чесането на клавиатури.
Да пишеш на български с латински букви е все едно да пишеш с лайна по стената - чете се, но не е приятно.

naum4o


Глобален модератор
Публикации 15
Рейтинг: +7/-0
Информирай модератор

Неактивен Неактивен

  • *****

  • 15
    Публикации

  • Пол: Мъж

Съгласен съм с теб. Политиканите не пишат по шофьорските форуми, те са над тези неща и са заети с ,,големи дела". А ние обикновените хора, броим часове и километри. И редовно ги попържваме, та дано ги сърби гъзеца по-честичко. ;)

 

* Реклама

* Google Plus

* Реклама