Дата: 28 Март 24, 12:44 pm
Do you already have an account?

Забравил си паролата?


collapse
 Професионaлнa компетентност



0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

admin


Администратор
Публикации 17
Рейтинг: +2/-0
Информирай модератор

Неактивен Неактивен

  • *****

  • 17
    Публикации

  • Пол: Мъж

Темa зa въпроси, дискусии и проблеми, свързaни с удостоверениятa зa квaлификaция нa водaчите, познaти и кaто кaрти зa професионaлнa компетентност.
Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!

Форум на българските шофьори

Професионaлнa компетентност
« -: Понеделник, 17 Февруари, 2014, 10:46:52 »

bo4a


Начинаещ
Публикации 3
Рейтинг: +2/-0
Информирай модератор

Неактивен Неактивен

  • *

  • 3
    Публикации

  • Пол: Мъж

Ето едно помагало за всички на които им предстои обучение. Мисля, че ще е полезно и за всички останали.

http://driver-bg.eu/files/Obuchenie_Naredba-41_Tovari.pdf

Форум на българските шофьори

Re: Професионaлнa компетентност
« Отговор #1 -: Вторник, 18 Февруари, 2014, 08:54:18 »

naum4o


Глобален модератор
Публикации 15
Рейтинг: +7/-0
Информирай модератор

Неактивен Неактивен

  • *****

  • 15
    Публикации

  • Пол: Мъж

Малко е ,,афиф" тази компетентност. Направо не познавам човек, който да я е взел по правилата. А всъщност е много важен документ и би трябвало да се знае и да се прилага.

МИНКО ИЛЧЕВ


Глобален модератор
Публикации 11
Рейтинг: +3/-0
Информирай модератор

Неактивен Неактивен

  • *****

  • Непоносимост към боклуци, отрепки, непорасли и такава с комплекс за размера... на стажа!!!

  • 11
    Публикации

  • Пол: Мъж

  • Работи като - водач и преводач на стадо кози.

Малко е ,,афиф" тази компетентност. Направо не познавам човек, който да я е взел по правилата. А всъщност е много важен документ и би трябвало да се знае и да се прилага.

     Ще е ,,афиф" докато всички я взимат. Когато има някои и да не могат да преминат, ще е по-сериозно. Аз лично съм присъствал на лекции, но това обикновено се счита за досадна подробност.
     А и как да стане, обичайно имаш 3-4 дена в месеца си във вкъщи ( при някои в гаража) и да отделиш 4-5 дена за посещаване на лекции?! Подобно беше положението при мен за подновяване на АДР-а, тогавашният ми шеф не возеше това и не го интересуваше. Радвам се, че успях да се освободя за един ден от двата необходими.

     П.П. Тази компетентност или както пише квалификация на водача съм я карал преди три години за 250 лв. и още 100 за превоз на пътници. В никакъв случай не давайте повече!
Принцип на Рудницки за нобеловите открития: Само онзи, който има абсолютни познания по изучавания проблем, може да го обясни така, че никой друг да не е в състояние да го проумее.
Наместо GPS, кажете ТАКОВАТА!!!

naum4o


Глобален модератор
Публикации 15
Рейтинг: +7/-0
Информирай модератор

Неактивен Неактивен

  • *****

  • 15
    Публикации

  • Пол: Мъж

И аз сега трябва да карам за пътници. Значи повече от 100лв. няма да им дам.

 

* Реклама

* Google Plus

* Реклама