Дата: 29 Март 24, 12:22 pm
Do you already have an account?

Забравил си паролата?


collapse
 Кой издава медицинското свидетелство за работа като международен шофьор



0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Анюта Ангелова


Начинаещ
Публикации 1
Рейтинг: +1/-0
Информирай модератор

Неактивен Неактивен

  • *

  • 1
    Публикации

  • Пол: Жена

Здравейте! Моля да ме извините за този глупав въпрос, но той ще ми помогне да си отговоря на други въпроси. Кой издава медицинското свидетелство за работа като международен шофьор? Нали това е задължителен документ за започване на тази работа? Брат ми беше международен шофьор и почина от инфаркт по време на служебна командировка. Аз се чувствам виновна, защото той ми спомена, че има проблеми със сърцето, а аз само му казах, че трябва да иде на лекар. Той не обичаше да ходи по лекари и сигурно дори не е имал личен лекар, но на мен не ми дойде на ум да настоявам, да го питам, дали е ходил. Бях заета с майка, оперирана от рак на стомаха, а после се върнах на работа в Италия. Само месец преди да почине, брат ми беше сменил фирмата за международни превози и следователно е ходил на медицински преглед поне за медицинско свидетелство за работа. Ако това се прави при личния лекар и брат ми е ходил при него и не е казал нищо за сърцето си, ще прехвърля малко от вината си върху него самия. Не знам дали успях да обясня. С две думи, чувствам се зле и се чудя за какво да се закача.

Форум на българските шофьори


 

* Реклама

* Google Plus

* Реклама