Код: Борисов
Форум на българските шофьори
Сряда, 26 Юни, 2024, 11:09:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
driver-bg.eu
 
   Начало   Обяви Мрежа Галерия Търси Календар Членове Етикети Вход Регистрация Чат  
collapse
Анкета
Въпрос: Как оценявате управлението на правителството на Бойко Борисов?
Изключително успешно - 8 (5.7%)
Много успешно - 11 (7.8%)
Успешно - 33 (23.4%)
Неуспешно - 16 (11.3%)
Много неуспешно - 5 (3.5%)
Изключително неуспешно - 62 (44%)
Нямам мнение - 6 (4.3%)
Общ брой гласове: 132

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Код: Борисов  (Прочетена 152314 пъти)
0 Членове и 4 Гости преглежда(т) тази тема.
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2461/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #30 -: Събота, 24 Март, 2012, 04:45:04 »
ОтговорОтговор

Цецооооо.....  Смотан Смотан Смотан

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qCL7A_3Bnao" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qCL7A_3Bnao</a>

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #30 -: Събота, 24 Март, 2012, 04:45:04 »

 Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2461/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #31 -: Вторник, 27 Март, 2012, 10:30:23 »
ОтговорОтговор

Интересен анализ на ситуацията в България.

Аналогиите на Бойко Борисов с Тодор Живков имат вече статута на градски фолклор, но повечето от тях фокусират върху стил, политическа сетивност, интуиция. Отвъд персоналното обаче страната ни започва все повече да прилича на един нео-соц, в който все по-големи части от живота са отново придатък на държавата. Народният водач и партията-майка са отново най-решаващия аргумент за това, което става в страната. Първата и последна инстанция, която разпределя, наказва или помилва и разпростира себе си чак до ъглите на обществото. Прибира си фондове за пенсии или футболни клубове. Пазарът (доколкото съществува реално) работи само колкото да умножи силата на държавата. Плахите енергии на предприемчивост и свобода ги отвя кризата. Времето отново дреме, но зад ъгъла няма нищо.

Цялата статия: http://www.reduta.bg/?p=2824

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Форум на българските шофьори
« Отговор #31 -: Вторник, 27 Март, 2012, 10:30:23 »

 Активен
g_dandy
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +54/-15
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 239
Теми: 30



Активност
0%

« Отговор #32 -: Вторник, 27 Март, 2012, 11:28:22 »
ОтговорОтговор

Всъщност, Бай Тошо не може да стъпи и на малкия пръст на БоБо по наглост и безцеремонност спрямо тези,които са имали недалновидността да го изберат на такъв пост! И,ако за "онова" време може да се каже,че нешата се случваха по принуда и с изпращане на дългосрочни "почивки" в лагери,но не пионерски,то сега всичко е доброволно! Когато се разбра,че все пак БоБо & Со ще управляват териториалната единица България,първата ми мисъл беше,че ни очаква живот в една полицейска  държава,но резултатите са по-отчайващи от очакваното от мен. Не съм бил роден по времето на Вълко Червенков,за което време се говори за култ към личността,но сега си представям какво е било,гледайки днешната компилация БоБо&ЦвЦв и компания! А още не сме видели всичко! А по въпроса с изказването,че българите имат много имоти и пари в банките,мога да припомня как тримата,които имат за обяд съответно краставици,мляко и гола водица,средностатистически ядат таратор.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #33 -: Вторник, 27 Март, 2012, 11:35:33 »
ОтговорОтговор

Цитат
Ако Бойко Борисов се намеси, пари ще има. Ако не - оставаме без заплати. За някои той може да е бандит, но за мен е Господ!. Това заяви в ефира на БНТ един от миньорите в ОЦК Кърджали. Металурзите подготвят нова блокада на пътя за Хасково и очакват премиера да пристигне при тях по-късно днес.

Според депутата от ГЕРБ Цвета Караянчева намесата на държавата е необходимо при този проблем. “Присъствието на премиера Борисов и министъра на труда и социалната политика Тотю Младенов е гаранция, че правителството се грижи за тези хора и мисли за тях”, обяви Караянчева пред БНТ


Ей това е най е самата истина. Синтезирана,кратка и ясна

В България народа не изпитва потребност от демократично управление и гражданско общество.
Има нужда от "Господ" който да се намесва и да решава проблема на момента.

И докато е така  всеки полуидиот, който поне малко умее да мръщи вежди и да показва осанка е абониран за "голямата политика"

Примери колкото искаш - Боко, Царо, Жоржи, че даже и Болен въпреки че последния не го докарва на ръст

И какво следва -понеже природата не търпи празни пространства - когато сегашния герой Боко се поизтърка ще се появи следващия луд за вързване,който да запълни нуждата от "Господ" и да се явява като "опонент" на комунистите

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2461/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #34 -: Сряда, 28 Март, 2012, 10:37:43 »
ОтговорОтговор

Интересен коментар на "Капитал" относно начинът, по който държавата в лицето на премиерът Борисов се намесва в предприятие.

http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/redakcionni_komentari/2012/03/27/1796619_kogato_vlastta_zameni_zakona/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
stoan
Пълноправен потребител
***

Рейтинг: +48/-2
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 185
Теми: 95



Активност
0%


Ел. поща
« Отговор #35 -: Четвъртък, 29 Март, 2012, 19:43:06 »
ОтговорОтговор

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2461/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #36 -: Четвъртък, 29 Март, 2012, 20:04:30 »
ОтговорОтговор

Борисов може само да мечтае за подобна инвестиция. Нищо чудно, че унгарците имат 15800 евро средна годишна заплата.

Германският автомобилен концерн Daimler днес открива завода си за производство на модели от марката Mercedes в унгарския град Кечкемет, предаде Франс прес. Проектът е за 800 млн. евро и е най-голямата нова инвестиция през последните години в Унгария. Новият завод на германския концерн може да помогне на страната да избегне рецесия, пише Ройтерс в репортаж от града, който се намира на около 100 км от Будапеща.

Цялата новина: http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2012/03/29/1797587_daimler_otkriva_zavod_na_mercedes_v_ungariia/

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
Караиванов
Начинаещ
*

Рейтинг: +5/-5
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 30
Теми: 3



Активност
0%

Ел. поща
« Отговор #37 -: Четвъртък, 29 Март, 2012, 20:05:03 »
ОтговорОтговор



Браво най сетне някой да е на моето мнение. Усмивчица

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2461/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #38 -: Четвъртък, 29 Март, 2012, 20:14:25 »
ОтговорОтговор

Браво най сетне някой да е на моето мнение. Усмивчица

Аз отдавна твърдя, че този човек ни баламосва доста успешно и ни води към блатото, обаче тук във форума има доста негови фенове и лоша дума не дават да се каже за него.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3064
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #39 -: Четвъртък, 29 Март, 2012, 20:41:27 »
ОтговорОтговор

Аз отдавна твърдя, че този човек ни баламосва доста успешно и ни води към блатото, обаче тук във форума има доста негови фенове и лоша дума не дават да се каже за него.

   Това го кажи на работниците от Горубсо-Мадан и цинковия завод в Кърджали. Кажи го също на пострадалите от наводнението в с. Бисер...Кажи го на всички, които при всеки социален проблем искат да се видят най-вече с Борисов. А го искат, защото знаят, че ще дойде и ще даде конкретни разпореждания, които ще доведат до конкретни действия.
   С интерес наблюдавам, как и най-върлите му опоненти омекват като пластелин, когато се изправят очи в очи с него. За мен е важно това, което виждам с очите си, което чувам с ушите си, а не да чета какво пишат набедените ни журналисти, които размахваш тук като аргумент.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Roshko
Гост
« Отговор #40 -: Четвъртък, 29 Март, 2012, 20:50:10 »
ОтговорОтговор

  Това го кажи на работниците от Горубсо-Мадан и цинковия завод в Кърджали. Кажи го също на пострадалите от наводнението в с. Бисер...Кажи го на всички, които при всеки социален проблем искат да се видят най-вече с Борисов. А го искат, защото знаят, че ще дойде и ще даде конкретни разпореждания, които ще доведат до конкретни действия.
   С интерес наблюдавам, как и най-върлите му опоненти омекват като пластелин, когато се изправят очи в очи с него. За мен е важно това, което виждам с очите си, което чувам с ушите си, а не да чета какво пишат набедените ни журналисти, които размахваш тук като аргумент.

За съжаление времето което отделяш е на ветъра, баце! Късно се усетих... но по-добре късно, от колкото никога...
Единици сте хората тук достойни за четене. Не спирайте! Само заради Вас ще продължа да влизам да чета!

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
admin
Администратор
Потребител герой
*****

Рейтинг: +2461/-787
Неактивен Неактивен

Пол: Мъж
Bulgaria Bulgaria

Публикации: 7188
Теми: 540



Активност
0.6%

54851755
georgi.i.katsarski Joro711 +GeorgiKatsarski Joro711
WWW Ел. поща
« Отговор #41 -: Четвъртък, 29 Март, 2012, 21:14:49 »
ОтговорОтговор

   Това го кажи на работниците от Горубсо-Мадан и цинковия завод в Кърджали. Кажи го също на пострадалите от наводнението в с. Бисер...Кажи го на всички, които при всеки социален проблем искат да се видят най-вече с Борисов. А го искат, защото знаят, че ще дойде и ще даде конкретни разпореждания, които ще доведат до конкретни действия.
   С интерес наблюдавам, как и най-върлите му опоненти омекват като пластелин, когато се изправят очи в очи с него. За мен е важно това, което виждам с очите си, което чувам с ушите си, а не да чета какво пишат набедените ни журналисти, които размахваш тук като аргумент.

Драйвър, ще станем като Северна Корея с това мислене. Даваш ми за пример Горубсо-Мадан, ОЦК-Кърджали и с. Бисер. Хубаво, няма проблем за примера. Обаче защо си мисля, че ако Борисов беше един наистина успешен премиер с едни наистина качествени министри, въобще нямаше да се налага работниците да стачкуват поради неизплатени заплати? Също така с. Бисер нямаше да бъде удавено под водата. Виж сега, Борисов е от над 10 години в политиката и някак е много цинично да се оправдава с всички преди него. Сякаш той току-що е паднал от Марс и въобще не знае за какво става дума. И стига си ми давал този нелеп пример, че като застане някой очи в очи с Борисов, и не знам си какво ставало.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Тоз, който падне в бой за свобода, той не умира!
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3064
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #42 -: Четвъртък, 29 Март, 2012, 21:28:22 »
ОтговорОтговор

   А да си прочел някъде да твърдя, че министрите, депутатите и въобще - политиците са читави? От министрите му само 2-3ма одобрявам. От депутатите в Парламента (от всички групи) май не мога да избера някого. За управлението надолу - също. За да стигнем до последния, редовия гражданин. Никой не е читав в тази система. Затова твърдя, че изпуснатата реплика за мат'ряла всъщност е правилна и точна. С това разполага държавата, с това прави политика, икономика...всичко. Ако имаш конкретни примери за партии, личности, политици, които смяташ, че са подходящи, но по някакъв начин не им е дадена възможност да се изявят, дай ги тук и да ги обсъдим.
    А примера с омекването далеч не е измислен, факт си е, просто наблюдавай внимателно. А това за разни Кореи и не знам си кви заплахи от тоталитаризъм са пълни глупости и няма да го коментирам. Но пък май съжалявам, че не може да се случи, защото тоя мат'рял явно само от това разбира...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
SEMPER
Потребител герой
*****

Рейтинг: +282/-100
Неактивен Неактивен

Germany Germany

Публикации: 1266
Теми: 10



Активност
0%


« Отговор #43 -: Четвъртък, 29 Март, 2012, 21:41:20 »
ОтговорОтговор

  защото знаят, че ще дойде и ще даде конкретни разпореждания, които ще доведат до конкретни действия.
 

Според мен това не е плюс, а доста сериозен минус.

На всички места си има назначени хрантутници, които трябва да дават тези разпореждания.

Факта, че хрантутниците си седят, а се налага друг да им върши работата не говори никак добре за този който е начело.


Изобщо, според мен успешен политик е този, който ще успее да накара нещата да се случват както трябва по ординарния ред.

А не този който се явява като Батман, за да запуши най големите скандали.


Вярно, че Батман е атрактивен, но ефективен може да е само в филмите.

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен

Не бих могъл да ви дам пълна гаранция, че няма да има някакъв инцидентен случай на престъпност в страната
driver1
Потребител герой
*****

Рейтинг: +621/-3064
Неактивен Неактивен

Bulgaria Bulgaria

Публикации: 1766
Теми: 26



Активност
0%

JE SUIS CHARLIE ! Мразя цензорите!


Ел. поща
« Отговор #44 -: Четвъртък, 29 Март, 2012, 21:53:06 »
ОтговорОтговор

     Сто пъти казах: ТОВА Е МАТ"РЯЛА! Няма избор, а държава все пак все още има...Нещата са много по-зле отколкото изглеждат. Даже се чудя, че все още тук-там има ентусиасти, които смятат, че нещо може да се оправи. Това е положението. Аз лично, за себе си, реших, че няма да ми стигне живота да дочакам и съм взел решението си и съм направил каквото трябва. Вярно е, че си политиканстваме тук, но истината е, че времето лети...
      Така и не дочаках да прочета някакви предложения за алтернативи...

Share this topic on FacebookShare this topic on Twitter

Активен
Етикети:
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

* Реклама
* Google Plus
* Реклама
driver-bg.eu
Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2009, Simple Machines
SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal
Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!